Provedeme vás nejkrásnějším obdobím vašeho života

Aktuálně

 • Co je těhotenská cukrovka, jak se léčí a proč …

  Obecné povědomí o těhotenské cukrovce obvykle končí u povinného testu ve 24. tt nebo u obav z nadměrné porodní hmotnosti dítěte. Jaké riziko přináší těhotenská cukrovka, jak se léčí a zda jí lze vůbec předcházet, se dozvíte v novém článku na Dr.Max BABY.

  Co je těhotenská cukrovka, jak se léčí a proč …
 • Jak poznat atopický ekzém u kojence a jak jej …

  Zarudlá a svědící ložiska strupovité pokožky, neklidné, plačící miminko, které se snaží si léze ekzému škrábat, a zhoršení projevů při zapaření či teplém počasí. Přečtěte si, co můžete udělat pro své děťátko s atopickým ekzémem.  

  Jak poznat atopický ekzém u kojence a jak jej …
 • DARUJME SPOLU - Mezinárodní den úsměvů

  Některé děti se nenarodily pod šťastnou hvězdou. Do jejich života zasáhlo postižení, ať už fyzické či mentální, jiným zase osud do cesty postavil komplikované rodinné situace a osobní traumata.

  DARUJME SPOLU - Mezinárodní den úsměvů

Praktická videa pro maminky

Podívejte se na sérii videí, která jsme připravili pro nastávající maminky ve spolupráci s lékaři z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

 • Přenášení dítěte a vyvolání porodu

  Kdy se přistupuje k vyvolávání porodu? Proč je potermínové těhotenství rizikové? Jakými metodami lze úspěšně zahájit porod? Vysvětluje MUDr. Petr Křepelka, Ph.D. v novém dílu videa, které vzniklo ve spolupráci s odborníky z podolské porodnici.

 • Ultrazvukový screening

  Co všechno je možné zjistit o nenarozeném miminku. Kolik screeningů se běžně provádí během těhotenství a co přesně díky nim můžeme zjistit, vysvětluje MUDr. Lubomír Hašlík z pražského Ústavu pro péči o matku a dítě Podolí.

 • Praktická videa pro maminky - úvod

  V úvodním videu Vám představíme spolupráci a záměr, proč jsme pro Vás natočili sérii videí, která Vás provedou těhotenstvím, připraví na porod a poradí s následnou péčí o novorozence.

Těhotenská kalkulačka

Řekneme vám, ve kterém týdnu těhotenství jste,
zadejte datum poslední menstruace:

Ověření léku v těhotenství

Nejste si jistá? Řekneme vám, v jakém trimestru můžete lék bezpečně užít

Sledujte nás na facebooku