Provedeme vás nejkrásnějším obdobím vašeho života

Aktuálně

 • Co je APGAR skóre a jak snižuje poporodní …

  Pro maminku jsou první minuty po porodu dítěte emocionálním zážitkem, ale pro dítě mohou být tyto okamžiky v mnohém rozhodující. Co je vyšetření na APGAR skóre a jak pomáhá zachraňovat malé lidské životy, píše Dr.Max BABY.

  Co je APGAR skóre a jak snižuje poporodní …
 • Proč je potřeba v dětství chytit plané neštovice

  Při nekomplikovaném průběhu nejsou plané neštovice nikterak závažné, ale jsou zdlouhavé a značně nepříjemné. Děti to svědí, mají snahu se škrábat a kvůli vysoké infekčnosti je potřeba zůstat doma. Přesto je chtějí chytit ti, kteří je ještě neměli. Proč to

  Proč je potřeba v dětství chytit plané neštovice
 • Jak miminku čistit uši

  Nekoordinované pohyby novorozeného dítěte, malinká štěrbinka v oušku a nejistá, třesoucí se ruka rodiče, který má ouško čistit. Taková situace není jednoduchá. Přečtěte si, jak čistit miminku ouška správně, v novém článku Dr.Max BABY.

  Jak miminku čistit uši

Praktická videa pro maminky

Podívejte se na sérii videí, která jsme připravili pro nastávající maminky ve spolupráci s lékaři z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

 • Video o laktační psychóze

  Psychické potíže v poporodním období postihují celou řadu žen a mají různou intenzitu i závažnost. Jaké situace mohou po porodu u ženy nastat, přibližuje gynekoložka a porodnice MUDr. Sabina Ondrová z ÚPMD.

 • Koupání novorozence

  Jak správně a bezpečně držet miminko při koupání, jak laicky poznat teplotu vody a jak má koupel vůbec probíhat, ukazuje ve videu Dr.Max BABY Monika Stránská, staniční sestra novorozeneckého oddělení ÚPMD.

 • Péče o novorozence - manipulace

  Jak děťátko správně chytit, jak ho pokládat a kdy ho dávat na bříško? Důležité instrukce o fyzické manipulaci s novorozencem názorně vysvětluje Monika Stránská, staniční sestra novorozeneckého oddělení ÚPMD.

Nejen těhotenství týden po týdnu

Tipy na produkty

Vybíráme pro vás produkty, které ocení nastávající maminky nebo rodiče malých dětí.
Nezapomeňte, že v Dr.Max najdete širokou nabídku dětské výživy, kosmetiky, plenek a dalších potřeb pro Vaše děťátko.

BEBELO MILK 3 600 g

Výživa pro malé děti

Mléčná výživa pro malé děti v prášku. BEBELO MILK 3 je mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Nabízí komplexní a…

 • Akce - 20%

Těhotenská kalkulačka

Řekneme vám, ve kterém týdnu těhotenství jste,
zadejte datum poslední menstruace:

Ověření léku v těhotenství

Nejste si jistá? Řekneme vám, v jakém trimestru můžete lék bezpečně užít

Sledujte nás na facebooku