DARUJME SPOLU - Mezinárodní den úsměvů

Některé děti se nenarodily pod šťastnou hvězdou. Do jejich života zasáhlo postižení, ať už fyzické či mentální, jiným zase osud do cesty postavil komplikované rodinné situace a osobní traumata.

  1. 10. je Mezinárodní den úsměvu a tak jsme se rozhodli finančně podpořit organizace, které se snaží vrátit úsměv na tváře dětem s hendikepem nebo v tíživé životní situaci.

Zapojte se do třetího kola projektu Darujme spolu právě 5. 10. a na naší facebookové stránce Dr.Max BABY hlasujte u příspěvku s nadpisem Darujme spolu výběrem emotikonu po najetí na tlačítko „to se mi líbí“. Takhle zvolíte, která z vybraných organizací dostane nejvyšší finanční dar. Za každý váš hlas se příspěvek zvýší o 20 Kč.  

Na naší facebookové stránce Dr.Max BABY můžete u příspěvku s nadpisem Darujme spolu hlasovat výběrem emotikonu po najetí na tlačítko „to se mi líbí“. A vybrané organizace dostanou tolik dvacetikorun, kolik získají hlasů. 

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

Jaké organizace podpoříme ve třetím kole Darujme spolu?

Pomáhej (s) humorem je program veřejné sbírky Konto Bariéry, který každoročně ve spolupráci s Českou televizí organizuje speciální díl zábavného pořadu Všechnopárty, věnovaný lidem s postižením. Diváci během pořadu posílají dárcovské DMS a výtěžek jde na Konto Bariéry. Celoročně je možné zakoupit také klaunské nosy Konta Bariéry exkluzivně v lékárnách Dr.Max.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

Zdravotní klaun je organizace, která v České republice už 20 let rozesmává děti, ale také dospělé a seniory, kteří jsou hospitalizováni na nemocničních lůžkách. V dětských programech přicházejí klauni v bílých pláštích a léčí dětem špatnou náladu, vždy s ohledem na jejich aktuální zdravotní a psychický stav. Bílé pláště, červené nosy a ztřeštěné diagnózy umožní dětem hravou formou najít nadhled a ztracený úsměv.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

Spolek Šťastný úsměv pomáhá dětem narozeným s rozštěpovou vadou obličeje. V dnešní době se již dá tato vada úspěšně léčit, přesto je potřeba poskytnout rodinám dětí adekvátní podporu, protože léčba je dlouhodobá. Prostřednictvím filmových dokumentů, pořádáním výstav, dětských knížek a obrázkových leporel také spolek Šťastný úsměv přibližuje problematiku rozštěpových vad dětské i dospělé veřejnosti.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

Líbí se vám náš projekt Darujme spolu, kde jeden „lajk“ naší facebookové stránce Dr.Max BABY znamená 20 korun pomoci? Řekněte o něm svým přátelům.