Novinky v Baby

 • Darujme spolu

  Mezinárodní den dětí

  Darujme spolu
 • Co je APGAR skóre a jak snižuje poporodní …

  Pro maminku jsou první minuty po porodu dítěte emocionálním zážitkem, ale pro dítě mohou být tyto okamžiky v mnohém rozhodující. Co je vyšetření na APGAR skóre a jak pomáhá zachraňovat malé lidské životy, píše Dr.Max BABY.

  Co je APGAR skóre a jak snižuje poporodní …
 • Proč je potřeba v dětství chytit plané neštovice

  Při nekomplikovaném průběhu nejsou plané neštovice nikterak závažné, ale jsou zdlouhavé a značně nepříjemné. Děti to svědí, mají snahu se škrábat a kvůli vysoké infekčnosti je potřeba zůstat doma. Přesto je chtějí chytit ti, kteří je ještě neměli.

  Proč je potřeba v dětství chytit plané neštovice
 • Jak miminku čistit uši

  Nekoordinované pohyby novorozeného dítěte, malinká štěrbinka v oušku a nejistá, třesoucí se ruka rodiče, který má ouško čistit. Taková situace není jednoduchá. Přečtěte si, jak čistit miminku ouška správně, v novém článku Dr.Max BABY.

  Jak miminku čistit uši
 • Kdy na první procházku s novorozeňátkem

  Bezdětným lidem musí tahle otázka znít banálně, ale rodiče, kteří si právě z porodnice dovezli malý uzlíček, mohou mít oprávněné obavy, zda jejich miminko už venkovní procházku zvládne. Za jakých podmínek vyrazit s miminkem ven, objasňuje Dr.Max BABY.

  Kdy na první procházku s novorozeňátkem
 • Co na BEBELO® Milk říkaly maminky (a miminka)?

  Můžete vybrat „nejlepší“ kojenecké mléko, ale když vašemu dítěti nebude chutnat, tak s tím stejně nic neuděláte. Taková je realita. Proto jsme provedli spotřebitelské testování BEBELO® Milk, která jsou exkluzivně k dostání v našich lékárnách Dr.Max.

  Co na BEBELO® Milk říkaly maminky (a miminka)?
 • Proč je v těhotenství důležitý jód

  Jód je nezbytná součást hormonů tyroxinu a trijodtyroninu, které vznikají ve štítné žláze. Tyto hormony ovlivňují růst a vývoj plodu i narozeného dítěte a rychlost metabolismu. V těhotenství a i v následném období kojení je tak hladina jódu v těle důležit

  Proč je v těhotenství důležitý jód
 • Co dělat, když se nedaří otěhotnět

  Jaké příčiny mohou stát za potížemi s otěhotněním, kdy vyhledat odbornou pomoc, jaké jsou možnosti řešení a jak lze podpořit početí pomocí režimových opatření a výživy, to vše se dočtete v novém článku Dr.Max BABY.

  Co dělat, když se nedaří otěhotnět