U nás získáte až 50% slevu z doplatku na recept

benefit

U nás získáte až 50% slevu z doplatku na recept

Děti do 15 let, senioři nad 60 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají u nás slevu až 50 % z doplatku na léky.

V lékárnách Dr.Max se snažíme přinášet vám co nejdostupnější péči, a  proto členům klientského programu Karta výhod Dr.Max poskytujeme slevu až 50 % z doplatku na léky na recept.

Slevu až 50 % z doplatku může uplatnit kterýkoli držitel Karty výhod Dr.Max, sleva se vztahuje pouze na recepty, které jsou předepsány pacientům starším 60-ti let nebo dětem mladším 15-ti let. Držitel karty nemusí splnit věkový limit. Poskytnutí slevy se řídí datem narození pacienta, uvedeným na receptu.

Od 01. 03. 2015 jsme navíc rozšířili okruh osob, kterým je na základě členství v našem klientském  programu "Karta výhod  Dr.Max" poskytována sleva z doplatku u léků hrazených z veřejného zdravotního pojištění. Sleva ve výši až 50 % z doplatku bude na základě pravidel zveřejněných na www.drmax.cz, sekce "Karta výhod" nově poskytována i osobám se zdravotním postižením, a to bez ohledu na jejich věk.

Pro využití této slevy je třeba, aby zákazník předložil v lékárně Kartu výhod Dr.Max, která je vystavena na jméno osoby se zdravotním postižením, a platný průkaz osoby se zdravotním postižením označeným symbolem "TP", "ZTP" nebo "ZTP/P".

 

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv. Díky našemu klientskému programu Karta výhod Dr.Max máte vždy jistotu, že zaplatíte doplatek v nejnižší možné výši. 

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max