Stáhněte si naší novou mobilní aplikaci!

benefit

Stáhněte si naší novou mobilní aplikaci!

Také se Vám někdy stane se, že zapomenete doma svou Kartu výhod? A co když nevíte o svých kuponech a přijdete tak o slevu? Nebo snad zapomínáte brát své léky? S tím vším Vám od teď pomůže naše mobilní aplikace Můj Dr.Max!

 
 
 
           
 
 
Ve víru všedního dne zkrátka nemůžete v hlavě nosit vše. Proto jsme vyvinuli aplikaci, kterou budete mít díky svému mobilnímu telefonu stále u sebe!
 
V naší aplikaci se můžete těšit na přehledný design, snadné ovládání, a především chytré funkce:
 
Kartu výhod budete mít ve svém mobilu
V aplikaci totiž můžete zobrazit čárový kód své Karty výhod a nepotřebujete ji nosit v peněžence. Navíc mohou aplikaci s Vaší kartou používat i Vaši blízcí a ušetří celá Vaše domácnost.
 
Přehledně uvidíte všechny své nákupy v lékárnách Dr.Max
Nemusíte lovit v paměti, ani v papírových účtenkách. Jaká léčiva, doplňky stravy, hygienické a kosmetické přípravky, ale třeba i produkty pro péči o domácího mazlíčka jste u nás kdy nakoupili, najdete pohodlně na jednom místě.
 
Kdykoli a kdekoli si můžete prohlédnout všechny slevy a akční nabídky
S naší aplikací si během pár vteřin zkontrolujete, jestli máte nějaký slevový kupon, který můžete uplatnit. Nebo se podíváte, jestli není podobný přípravek právě v nabídce se slevou.
 
Vždy snadno najdete nejbližší lékárnu Dr.Max
Ani na výletě Vás nenecháme na holičkách. V síti Dr.Max je nyní 378 lékáren po celé České republice. Díky aplikaci v telefonu vždy najdete místo plné kvalitních produktů, skvělých cen a vstřícného personálu.
 
Funkce „Moje léky“ Vám bude připomínat, co a kdy máte užívat
Už si nemusíte dělat uzly na kapesníku, budeme Vaše léky hlídat za Vás. Spolehněte se na naši aplikaci, která Vás upozorní, jaký lék si máte vzít. V jakém předstihu Vás informujeme, si zvolíte sami. Tato funkce navíc pracuje i bez připojení k internetu.
 
Mobilní aplikaci jsme připravili pro telefony s operačním systémem Android a pro zařízení Apple, její stažení je zdarma.
 
Přejeme spoustu ušetřeného času, peněz a starostí díky mobilní aplikaci Můj Dr.Max!
 
Máte další otázky, nebo potřebujete poradit? Obraťte se na naši bezplatnou infolinku 844 909 909, nebo se zeptejte přímo v našich lékárnách Dr.Max.
 
Další informace o mobilní aplikaci se dozvíte na našem webu www.mujdrmax.cz
 
Přejít na web

 

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max