Lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

benefit

Lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

Tuto službu klientům Karty výhod Dr.Max poskytuje partnerská společnost uLékaře.cz, s.r.o., 2x ročně můžete zdarma využít jejich on-line lékařské poradny.

Největší česká on-line poradna uLékaře.cz je exkluzivním partnerem klientského programu Dr.Max. S Kartou výhod máte 2x ročně konzultaci zdarma.

On-line lékařskou poradnu najdete na internetové stránce na odkazu níže. Tým lékařů všech specializací je připraven odpovídat na všechny Vaše zdravotní dotazy a pomoci Vám řešit zdravotní konzultace. Dostanete další odborný názor na Váš zdravotní stav nebo vysvětlení zdravotní zprávy od Vašeho lékaře. V případě potřeby najdou zdravotní sestry vhodného lékaře a objednají Vás na osobní konzultaci.

Kdy využít tento benefit?

• Máte otázku ohledně vašeho zdravotního stavu?

• Potřebujete znát druhý názor lékaře?

• Máte jít na vyšetření a nevíte, co vás čeká?

• Nerozumíte zprávě od lékaře a potřebuje ji vysvětlit?

• Jste po zákroku a chcete vědět, jaká bude rekonvalescence?

 

 

Jak to funguje?

1. Po kliku na tlačítko budete přesměrováni na stránky uLékaře.cz, kde položíte svůj dotaz. Pro využití benefitu je nutné přihlášení.

2. Položený dotaz nejprve zodpoví praktický lékař. Odpověď očekávejte do 24 h. Lékaři jsou k dispozici každý den od 7 do 20 h.

3. V případě potřeby je váš dotaz poslán na konzultaci ke specialistovi.

4. Pokud to zdravotní stav vyžaduje, najdou vám zdravotní sestřičky vhodného lékaře a objednají vás na osobní konzultaci.

 

 

 

 

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max