Získáte mnohem více!

benefit

Získáte mnohem více!

S Kartou výhod Dr.Max získáte také mnoho dalších výhod jako možnost navštěvovat vzdělávací programy nebo vrátit nerozbalené přípravky do lékárny…

Mezi další benefity, které mohou členové klientského programu Karta výhod Dr.Max využívat, patří:

 

Co jednotlivé benefity přesně znamenají?

Členové programu si mohou pořizovat výrobky vlastní značky lékáren Dr.Max za ještě příznivější ceny. Nepřehlédnutelnou výhodou je také Internetový klientský portál, kde po vytvoření účtu v sekci Registrace/Přihlášení budete mít vždy maximální přehled o svých slevových kuponech a dalších benefitech, o produktech, které jste zakoupili, o všech svých úsporách a s možností stáhnout si elektronickou verzi příbalového letáku.

V každé lékárně vám také lékárník na základě přehledu vámi kupovaných léků může zdarma poradit ohledně případných rizik plynoucích ze vzájemného působení vámi užívaných léčiv a doporučit případně jiné, pro vás vhodnější řešení.

Jako člen klientského programu máte možnost vrátit nerozbalené přípravky v té lékárně Dr.Max, ve které jste přípravky zakoupili, a to bez udání důvodů nejpozději do 7 dnů od doby, kdy jste je zakoupili. Abychom mohli vzít přípravek zpátky, je potřeba, abyste předložili účtenku jako doklad nákupu a svou Kartu výhod Dr.Max. Obal přípravku musí samozřejmě zůstat nepoškozený. Možnost vrácení přípravků se nevztahuje na registrované přípravky a obuv.

A v neposlední řadě můžete také navštěvovat rozmanité přednášky, vzdělávací a preventivní programy pořádané exkluzivně pro členy programu ve vybraných lékárnách Dr.Max, o kterých vás vždy budeme včas informovat. 

 

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max