516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Stáhněte si naší novou mobilní aplikaci!

Také se Vám někdy stane se, že zapomenete doma svou Kartu výhod? A co když nevíte o svých kuponech a přijdete tak o slevu? Nebo snad zapomínáte brát své léky? S tím vším Vám od teď pomůže naše mobilní aplikace Můj Dr.Max!

Ve víru všedního dne zkrátka nemůžete v hlavě nosit vše. Proto jsme vyvinuli aplikaci, kterou budete mít díky svému mobilnímu telefonu stále u sebe!

V naší aplikaci se můžete těšit na přehledný design, snadné ovládání, a především chytré funkce:

Kartu výhod budete mít ve svém mobilu

V aplikaci totiž můžete zobrazit čárový kód své Karty výhod a nepotřebujete ji nosit v peněžence. Navíc mohou aplikaci s Vaší kartou používat i Vaši blízcí a ušetří celá Vaše domácnost.

Přehledně uvidíte všechny své nákupy v lékárnách Dr.Max

Nemusíte lovit v paměti, ani v papírových účtenkách. Jaká léčiva, doplňky stravy, hygienické a kosmetické přípravky, ale třeba i produkty pro péči o domácího mazlíčka jste u nás kdy nakoupili, najdete pohodlně na jednom místě.

Kdykoli a kdekoli si můžete prohlédnout všechny slevy a akční nabídky

S naší aplikací si během pár vteřin zkontrolujete, jestli máte nějaký slevový kupon, který můžete uplatnit. Nebo se podíváte, jestli není podobný přípravek právě v nabídce se slevou

Vždy snadno najdete nejbližší lékárnu Dr.Max

Ani na výletě Vás nenecháme na holičkách. V síti Dr.Max je nyní 378 lékáren po celé České republice. Díky aplikaci v telefonu vždy najdete místo plné kvalitních produktů, skvělých cen a vstřícného personálu.

Funkce „Moje léky“ Vám bude připomínat, co a kdy máte užívat

Už si nemusíte dělat uzly na kapesníku, budeme Vaše léky hlídat za Vás. Spolehněte se na naši aplikaci, která Vás upozorní, jaký lék si máte vzít. V jakém předstihu Vás informujeme, si zvolíte sami. Tato funkce navíc pracuje i bez připojení k internetu.

Mobilní aplikaci jsme připravili pro telefony s operačním systémem Android a pro zařízení Apple, její stažení je zdarma.

Přejeme spoustu ušetřeného času, peněz a starostí díky mobilní aplikaci Můj Dr.Max!

Máte další otázky, nebo potřebujete poradit? Obraťte se na naši bezplatnou infolinku 844 909 909, nebo se zeptejte přímo v našich lékárnách Dr.Max.

Další informace o mobilní aplikaci se dozvíte na našem webu www.mujdrmax.cz

Přejít na web