516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Sleva až POLOVINA Z DOPLATKU na recept. PRO KAŽDÉHO. KAŽDÝ DEN.

S Kartou výhod má u nás KAŽDÝ slevu až polovinu z doplatku na léky.

V lékárnách Dr.Max se snažíme přinášet vám co nejdostupnější péči, a  proto všem členům klientského programu Karta výhod Dr.Max poskytujeme slevu až polovinu z doplatku na léky na recept.

Slevu až polovinu z doplatku může uplatnit kterýkoli držitel Karty výhod Dr.Max.

Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky a zdravotnické prostředky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na slevu mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků nebo zdravotnických prostředků dostupných na lékařský předpis ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximální obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku nebo zdravotnického prostředku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Výše doplatku pacienta je tedy nastavena na nejnižší možnou cenu tak, aby nedošlo k porušení právních předpisů. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce, jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na webu Karty výhod.

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv. Díky našemu klientskému programu Karta výhod Dr.Max máte vždy jistotu, že zaplatíte doplatek v nejnižší možné výši.