Všechny články

titulní obrázek článku

PŘIPRAVTE SE NA ALERGII

Konečně je tu jaro a s ním svěží jarní vzduch plný krásných vůní kvetoucích stromů a drobných květů, dny naplněné sluncem, zkrátka počasí vybízející nás k procházce.
titulní obrázek článku

Vybrané léčivé přípravky na recept: Ceník a doplatky v lékárnách Dr.Max

Tento ceník uvádí pouze vybrané léčivé přípravky, ceny a doplatky ostatních produktů Vám budou sděleny na vyžádání v jednotlivých lékárnách Dr.Max.
titulní obrázek článku

Nemoc o níž se zbytečně bojíme mluvit: hemoroidy

Hemoroidy jsou poměrně častým zdravotním problémem. Alespoň jednou za život se s nimi potýká více než polovina z nás a k prvnímu setkání dochází leckdy i v poměrně mladém věku.
titulní obrázek článku

ZDRAVÁ ÚSTA...

Na vzniku zubních kazů, zánětů dásní a dalších obtíží v dutině ústní se podílí mnoho faktorů. Řadí se mezi ně například celková onemocnění, strava, dědičnost, ale především naše každodenní péče o zuby a dásně.
titulní obrázek článku

Jak se chránit před chřipkou?

Je tu únor a s ním i období chřipkových epidemií. Chřipka není jen banální nachlazení. Kromě rýmy, kašle či bolesti v krku jsou hlavními příznaky horečka, zimnice a bolesti svalů, kloubů a hlavy. K tomu se přidává velká únava.
titulní obrázek článku

Online lékařská konzultace zdarma!

Tuto službu klientů Karty výhod Dr.Maxe poskytuje partnerská společnost uLékaře.cz, s.r.o., 2x ročně můžete využít jejich online lékařské poradny.
Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max