Všechny články

titulní obrázek článku

Zpříjemněte si babí léto novou porcí slev!

Připravili jsme pro Vás sadu slevových kuponů, které si můžete vyzvednout v libovolné lékárně Dr.Max. Využijte zářijovou sadu slevových kuponů vychutnejte si začátek podzimu ve skvělé formě.
titulní obrázek článku

Co skutečně snižuje účinek antikoncepce?

Už jste slyšeli o naší nové trvalé odměně Karty výhod Dr.Max? Nyní máte trvale 5% slevu z doplatku na veškerou hormonální antikoncepci, tak nezapomeňte využít maximum výhod, které Vám Karta výhod Dr.Max nabízí.
titulní obrázek článku

TRÁVENÍ... radost nebo starost?

Jednou ze základních podmínek celkové životní pohody je dobré trávení. Ovlivňuje jej ale celá řada faktorů. Záleží totiž nejen na potravě (na tom, co jíme a v jaké množství), ale také na našem způsobu konzumace jídla.
titulní obrázek článku

Využijte své osobní slevové kupony Dr.Max!

V lékárnách Dr.Max velmi dobře rozumíme Vašim potřebám a proto jsme pro Vás připravili balíček slevových kuponů na samé užitečné produkty. Najdete mezi nimi vitaminy, doplňky stravy, dentální hygienu, nezbytnosti pro letní dovolenou a mnoho dalšího.
titulní obrázek článku

Mýty a fakta o hormonální antikoncepci

Jak hormonální antikoncepce funguje a proč nikdy nenahradí kondom? Způsobuje dlouhodobé užívání antikoncepčních pilulek hormonální změny a opravdu dokáže zlepšit kondici Vaší pleti?
titulní obrázek článku

Vaše jarní slevové kupony jsou tady!

Připravili jsme pro Vás slevové kupony, které si můžete vyzvednout v kterékoli Dr.Max lékárně. Užijte si jaro ve skvělé kondici!
Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max