Všechny články

titulní obrázek článku

Mýty a fakta o hormonální antikoncepci

Jak hormonální antikoncepce funguje a proč nikdy nenahradí kondom? Způsobuje dlouhodobé užívání antikoncepčních pilulek hormonální změny a opravdu dokáže zlepšit kondici Vaší pleti?
titulní obrázek článku

Vaše jarní slevové kupony jsou tady!

Připravili jsme pro Vás slevové kupony, které si můžete vyzvednout v kterékoli Dr.Max lékárně. Užijte si jaro ve skvělé kondici!
titulní obrázek článku

Nově 5 % sleva z doplatku na antikoncepci

Rádi bychom Vás informovali o nové výhodě klientského programu naší Karty výhod, která přináší 5 % slevu z doplatku na veškerou hormonální antikoncepci, která není hrazená z veřejného zdravotního pojištění.
titulní obrázek článku

Tuky a zdraví

Tuky naše tělo nezbytně potřebuje. Jsou základními stavebními součástmi každé naší buňky, jsou potřebné pro správnou funkci mozku a znamenají pro nás i bohatou zásobárnu energie.
titulní obrázek článku

Jak na atopický ekzém

Atopický ekzém je jedno z nejčastěji se vyskytujících onemocnění kůže. Ve vyspělých zemích jím trpí každý pátý kojenec. U nás tomu není jinak – atopický ekzém se vyskytuje u přibližně 16 % dětí do 1 roku, přičemž do dospělosti přetrvává u 1/4 z nich.
titulní obrázek článku

Sleva 5 % + 25 % na vybrané značky dermokosmetiky!

Každý den výhodná péče o zdraví a krásu! S Kartou výhod je při nákupu 1 produktu uvedených značek poskytnuta sleva 5 %. Při nákupu 2 a více produktů stejné značky je na nejdražší z nich poskytnuta sleva 5 % a na zbylé pak 25 %.
Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max