Pro život bez omezení

Průvodce péčí při diabetu

Ušetřete s Kartou výhod Dr.Max i v oblasti DIA

Sleva až polovina z doplatku na recept. Pro každého. Každý den.

Sleva až polovina z doplatku na recept. Pro každého. Každý den.

Podrobnější informace zde »
Inzuliny bez doplatku

Inzuliny bez doplatku

Doplatky v lékárnách Dr.Max »
Akční nabídky pro členy klientského programu.

Akční nabídky pro členy klientského programu.

Akční leták »

Život s diabetem

V roce 1921 začali chirurg Frederick Banting a student medicíny Charles Herbert Best na lékařské fakultě Torontské univerzity s výzkumem, jehož výsledek se stal jedním z obrovských mezníků v dějinách medicíny. Podařilo se jim izolovat látku inzulín, díky níž přestal být diabetes smrtelnou nemocí.

Co znamená diabetický stres a kdo je touto specifickou formou psychické zátěže ohrožen, jak souvisí se syndromem vyhoření a proč je potřeba zavčas řešit počínající úzkost především otevřenou a ohleduplnou komunikací, si můžete přečíst v novém článku.

Skutečně existují potraviny, jejichž konzumací se zvýšená hladina cukru v krvi může stabilizovat. Které to jsou, jak často si je můžete dopřát a kdy po nich sáhnout, si přečtěte v novém článku na Dr.Max DIA.

Erektilní dysfunkce je odborný název zahrnující poruchy, kdy muž není schopen dosáhnout erekce dostatečné k uspokojivé sexuální aktivitě, přičemž potíže přetrvávají minimálně půl roku.

Novinky

Nově diagnostikovaní diabetici, ale někdy ani ti zkušenější netuší, proč je pro ně péče o nohy tak důležitá.
Správný pitný režim diabetika je nesmírně důležitý, ale vlastně se u zaléčeného diabetika nijak neliší od vhodného pitného režimu každého člověka se zdravou životosprávou. Jak by tedy měl vypadat, si můžete přečíst v novém článku Dr.Max DIA.
Těhotenská cukrovka neboli gestační diabetes vzniká většinou mezi 26.–28. týdnem těhotenství a po porodu odeznívá.
Více novinek »

Základem zdravého životního stylu je kromě dostatečného pohybu a spánku i dodržování zásad zdravého stravování, jež spočívá v přiměřené, pravidelné a pestré stravě.


Vytvořili jsme tedy pro Vás receptový speciál s lehkými, rychlými a výživnými pokrmy, které si zamilujete.

Je libo sladký polibek po obědě? Mrkněte na náš recept na jednoduché a lehké čokoládové pusinky, kterými potěšíte nejen sami sebe, ale určitě i každou rozmlsanou návštěvu.

Zelený hrášek je nejen výborným zdrojem bílkovin a vitaminu C, ale navíc má přirozeně nasládlou chuť a na talíři krásně vypadá. A když ho smícháte s trochou sýra a rýže, výsledným kroketám odolá málokterý mlsoun.

Ceviche je jihoamerický pokrm z marinovaných ryb, který se skvěle hodí na teplé letní dny. Také je to další z našich receptů! Osvěžující kombinace ovoce, křupavé zeleniny a čerstvých ryb krásně zasytí, a přitom nezaplácne a vy tak načerpáte plno energie.

Tipy na produkty

Podpořte svůj organismus a vyberte si z našich produktů, které vám pomohou žít aktivně, naplno a bez stresu.
S Dr.Max DIA pečujete o své zdraví komplexně a za rozumnou cenu.

Dr.Max Zinek 15 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Zinek v organické formě citrátu zinečnatého s vysokou vstřebatelností. Po zdravé vlasy, pokožku, nehty a imunitu. Zinek je…

  • Akce - 17%
Dr.Max Omega 3 Premium 90 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek Omega 3 Premium je doplněk stravy s rybím olejem. Kapsle Omega 3 Premium obsahují rybí olej s obsahem nejpotřebnějších…

  • 3 za 2

Sledujte nás na facebooku