Darujme spolu

Žádné dítě si svůj osud nevybralo. Nemohou za to, že se narodily do komplikovaných rodinných, finančních či sociálních poměrů.


Žádné dítě si svůj osud nevybralo. Nemohou za to, že se narodily do komplikovaných rodinných, finančních či sociálních poměrů. A každé dítě by mělo dostat šanci dostat se na startovní čáru života. U dětí má včasná pomoc obrovský význam.

Na Mezinárodní den dětí jsme vybrali tři neziskové organizace, které se už léta soustavně a systematicky snaží pomáhat dětem, jež nemají stabilní zázemí, vyrůstají mimo svou rodinu nebo se potýkají s dalšími překážkami.

Právě dnes chceme tyto subjekty finančně podpořit, protože si jejich usilovné a mnohdy velmi úspěšné práce nesmírně vážíme a chceme jim tímto způsobem vyjádřit poděkování, že skutečně pomáhají psát nešťastným dětským osudům šťastné konce.

Zapojte se na Den dětí (1. 6.) do čtvrtého kola projektu Darujme spolu a na naší facebookové stránce Dr.Max BABY hlasujte u příspěvku s nadpisem Darujme spolu výběrem emotikonu po najetí na tlačítko „To se mi líbí“. Takto zvolíte, která z vybraných organizací dostane nejvyšší finanční dar. Za každý váš hlas se příspěvek zvýší o 20 Kč. Maximálně však věnujeme celkem 30 000 Kč, které se v případě přesáhnutí tohoto limitu budou poměrově rozdělovat mezi všechny tři organizace podle počtu hlasů.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

 

Přečtěte si více o vybraných organizacích:

Nadace Terezy Maxové dětem slaví 25 let. Od roku 1997 se Tereza Maxová a její nadační tým snaží být oporou pro ty, kteří jsou na pomoc dospělých bytostně odkázáni. Opuštěným a ohroženým dětem. Nadace věří, že každé dítě by mělo mít svou mámu a tátu, místo, kterému se říká domov. Pomáhá proto všem dětem, které jsou bez rodičů, vyrůstají v dětských domovech, náhradních rodinách nebo jejichž vlastním rodinám hrozí krize či rozpad.


Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

SOS dětské vesničky už více než 50 let pomáhají dětem, o které se rodiče nemohou, neumí nebo nechtějí postarat. Ročně pomohou více než 1200 dětem, aby mohly vyrůstat v láskyplném rodinném prostředí. Organizace poskytuje preventivní služby ohroženým rodinám, provozuje krizová centra pro děti, které se ocitnou v akutním ohrožení, podporuje a doprovází pěstounské rodiny a pomáhá dětem při přechodu do samostatného dospělého života.

 

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

 

Fond ohrožených dětí založili v roce 1990 občané, kteří chtěli po revoluci změnit přístup k dětem ohroženým zanedbáváním, zneužíváním či týráním. Fond ohrožených dětí v současnosti realizuje pomoc dětem, které nemohou zůstat ve svém původním rodinném prostředí a v rámci svých zařízeních KLOKÁNEK se o ně stará na principech rodinné výchovy. Láskyplná a vlídná Klokaní kapsa za uplynulých 21 let poskytla na přechodnou dobu náhradní domov již celkem 10 567 dětem, z toho 2 305 bylo mladších tří let.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

 

Líbí se vám náš projekt Darujme spolu, kde jeden „lajk“ naší facebookové stránce Dr.Max BABY znamená 20 korun pomoci? Řekněte o něm svým přátelům.

DALŠÍ ČLÁNKY

Sledujte nás na facebooku