DIA recepty

 • Batátové kari s červenou čočkou

  Sladké brambory alias batáty dnes běžně koupíte v obchodech a díky svému všestrannému použití se stávají oblíbenou alternativou „obyčejných“ brambor. Vyzkoušejte je na indický způsob s kari a červenou čočkou.

  Batátové kari s červenou čočkou
 • Čokoládové ovesné placičky

  Je to dezert ke kávě? Je to sladká snídaně? Je to svačina na cesty? Sladké ovesné placičky mohou být čímkoliv. Díky bohatému obsahu vitamínů, minerálních látek a antioxidantů v ovesných vločkách i v burácích navíc získáte chutnou porci zdravých surovin.

  Čokoládové ovesné placičky
 • Křupavé müsli s mandlemi

  Udělat si doma k snídani vlastní müsli není žádná věda. Vyjde vás daleko levněji a rozhodně si na něm i více pochutnáte, jelikož si do něj přidáte své oblíbené suroviny. Díky tomu tak nebudete navíc konzumovat přidaný cukr ani další zbytečné přísady.

  Křupavé müsli s mandlemi
 • Chlebíček s fazolovou pastou, opečenými …

  Lámete si hlavu nad tím, co si přichystat k svačině? Už nemusíte, přinášíme vám totiž inspiraci na originální chlebíčky, které si zamiluje každý člen vaší rodiny.

  Chlebíček s fazolovou pastou, opečenými …
 • Rajčatovo-bazalková pomazánka z pohanky

  Také vám dokáže zvednout náladu něco tak jednoduchého, jako je vůně domácí pomazánky a zvuk křupavého celozrnného pečiva? Mrkněte na náš další recept, ve kterém využijeme všestrannosti pohanky a prověřené kombinace rajčat s bazalkou.

  Rajčatovo-bazalková pomazánka z pohanky
 • Mangový cheesecake do skleničky

  Máte chuť na lehký dezert, lahodnou svačinu nebo třeba snídani ve skle? Oslaďte si život s naším mangovým cheesecakem. S mangem a trochou banánu naděláte takovou parádu, že si na cukr ani nevzpomenete. Tento cheesecake navíc není vůbec pracný.

  Mangový cheesecake do skleničky
 • Rýžové placičky s tuňákem a olivami

  Naše rýžové placky s tuňákem a olivami potěší každého, kdo hledá lehký, jednoduchý a osvěžující oběd nebo svačinu. Pohladíte své chuťové pohárky a přitom vám z nich nebude těžko, navíc tak můžete výborně spotřebovat zbytky uvařené rýže.

  Rýžové placičky s tuňákem a olivami