Novinky v programu Karta výhod

 • Bylinky, které mohou přispívat k léčbě cukrovky

  Ačkoliv je cukrovka často označována za epidemii moderní doby, její výskyt byl popisován už ve starověku.

  Bylinky, které mohou přispívat k léčbě cukrovky
 • Zánět močových cest u psa – příznaky a léčba

  Stejně jako nás mohou i psy postihnout problémy dolních močových cest. Příznaky zánětu močových cest jsou velmi nepříjemné, bolestivé a v některých případech mohou být i nebezpečné. V tomto článku vám přiblížíme nejčastější příčiny, příznaky a léčbu.

  Zánět močových cest u psa – příznaky a léčba
 • Kočičí svrab – projevy, příčiny a léčba

  Začala se vaše kočka škrábat v uších? Je podrážděná a nenechá se pohladit po hlavě? Co to je kočičí svrab, jak se liší ušní a tělní forma a jak nemocné kočce pomoci, vám prozradíme v našem článku.

  Kočičí svrab – projevy, příčiny a léčba
 • Torze žaludku u psa – příčiny a léčba

  Slyšeli jste někdy o torzi žaludku u psa? Pro přežití psa je zásadní odhalit torzi žaludku včas, a proto jsme pro vás připravili informace o tom, jak ji rozpoznat, léčit a především jak jí předcházet. Více si přečtěte v našem článku.

  Torze žaludku u psa – příčiny a léčba
 • Diabetes jako nálepka, obezita jako stigma

  Byť statistiky prokazují, že diabetes má každý desátý Čech (dle dat ÚZIS) a jeho výskyt stále roste, ve společnosti setrvale kolují různé mýty, zkreslené představy a nesprávné informace o tom, co diabetes je.

  Diabetes jako nálepka, obezita jako stigma
 • Jaký šampon pro psy vybrat?

  Šampony pro psy jsou vyvinuté s ohledem na specifika psí pokožky, která se od lidské v mnoha ohledech liší. Existuje mnoho druhů šamponů pro psy, vybrat si můžete přesně podle potřeb svého pejska.

  Jaký šampon pro psy vybrat?
 • Diabetes a pocení

  Pocení je přirozený proces, který je důležitý nejen pro regulaci tepla v těle, ale také k vylučování nepotřebných látek a udržování vlhkosti kůže.

  Diabetes a pocení
 • Kojení – šance, která se neopakuje

  Setkání s nově narozeným dítětem v člověku pokaždé vyvolává přirozenou touhu chránit ho a poskytnout mu tu nejlepší možnou péči.

  Kojení – šance, která se neopakuje