DARUJME SPOLU - Mezinárodní den dětí

Bylo by hezké a bylo by fér, kdybychom všichni přicházeli na svět se stejnou startovní čárou. Jenže v realitě to tak bohužel není.

Některé děti se tak rodí do rodiny, o kterou vzápětí přijdou a jiné děti se zase rodí se zdravotním hendikepem. My v Dr.Max BABY fandíme všem dětem a v našem projektu Darujme spolu finančně pomáháme organizacím, které pomáhají dětem. Vy teď můžete pomoct společně s námi.

Druhé kolo projektu Darujme spolu proběhne symbolicky 1. 6. na Mezinárodní den dětí. Na naší facebookové stránce Dr.Max BABY můžete u příspěvku s nadpisem Darujme spolu hlasovat výběrem emotikonu po najetí na tlačítko „to se mi líbí“. A vybrané organizace dostanou tolik dvacetikorun, kolik získají hlasů. 

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

Jaké organizace podpoříme v druhém kole Darujme spolu?

Nadace Pink Bubble

Nadační fond Pink Bubble je nadační fond, který už od roku 2012 pomáhá onkologickým pacientům ve věku 11-30 let a za dobu své existence splnil přání za 6 milionů korun, přispěl na více než 30 ozdravných pobytů za 4,5 milionu korun a odeslal finanční pomoc rodinám pacientů ve výši 3,5 milionu korun. Letos navíc zahajuje projekt individuální psychoterapeutické podpory.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

Nadační fond Veroniky Kašákové

Nadační fond Veroniky Kašákové je organizace, která se zabývá podporou dětí z dětských domovů prostřednictvím institutu průvodce, tedy člověka, kterému bude moct dítě věřit a který bude dítě provázet i po opuštění ústavní péče. Tato služba pomůže dětem zvládnout zapojit se do společnosti s pocitem, že na to nejsou samy.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.

Nadace Naše dítě

Nadace Naše dítě v Česku působí už 28 let a má opravdu široký záběr, pomáhá dětem s mentálním či fyzickým hendikepem, ale také dětem v krizových situacích, které zažily týrání a zneužívání. V poslední době se přidávají také projekty na podporu vzdělávání sociálně znevýhodněných dětí, na které drtivě dolehly důsledky protipandemických opatření a Nadace Naše dítě provozuje také bezplatnou Linku právní pomoci z oblasti rodinného práva a péče o dítě.

Více informací o neziskové organizace zde nebo na jejich facebookové stránce.