On-line lékařská konzultace 2x ročně zdarma!

Tuto službu klientům Karty výhod Dr.Max poskytuje partnerská společnost uLékaře.cz, s.r.o., 2x ročně můžete zdarma využít jejich on-line lékařské poradny.

Internetová lékařská poradna uLékaře.cz

Největší česká medicínská on-line poradna je exkluzivním partnerem klientského programu Dr.Max. S Kartou výhod máte 2x ročně konzultaci zdarma.

On-line lékařskou poradnu najdete na internetové stránce na odkazu níže. Pro vaše konzultace je zde připraven rozsáhlý tým lékařů všech běžných specializací. Ti vám mohou pomoci například s rozluštěním obsahu vaší lékařské zprávy nebo s nimi můžete konzultovat svůj zdravotní stav. Nezáleží na tom, zda se vám jenom nechce čekat v čekárně nebo potřebujete doplnit názor dalšího lékaře. Lékaři vám rovněž mohou doporučit další postup v léčbě a případně vás objednat na vyšetření.

Jak to funguje? 

Nejdříve se přihlaste na stránkách našeho klientského programu kartavyhod.drmax.cz. Po přihlášení vyberte z benefitů Karty výhod Dr.Max právě Online lékařskou poradnu. Po rozkliknutí budete automaticky přesměrováni přímo na stránky uLékaře.cz, kde můžete položit svůj dotaz. Jako člen klientského programu Dr.Max máte dvě konzultace ročně zdarma.

Cesta vašeho dotazu bude následující:

Nejdříve se dostane k praktickému lékaři, který vám odpoví zpravidla do 1 pracovního dne. Praktický lékař si samozřejmě může v případě potřeby vyžádat názor specialisty či více specialistů. Za tyto konzultace praktického lékaře jako člen klientského programu Dr.Max nic neplatíte. Položit dotaz můžete kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení (počítače, tabletu, telefonu). Lékaři odpovídají především v čase od 7 do 20 h.

DALŠÍ ČLÁNKY