Jeďte do lázní se slevou od Dr.Max

Onemocnění covid-19 je pro nás v mnoha ohledech stále velkou neznámou. Jaké má dlouhodobé následky, zatím s jistotou nelze říct, v praxi se ale lékaři setkávají se zdravotními komplikacemi i týdny a měsíce po prodělání covidu.

České a moravské léčebné lázně reagují na tuto novou poptávku a do své nabídky už zařadily i pobyty pro post-covidové pacienty. Lékárny Dr.Max ve spolupráci s oblíbenými lázněmi připravily speciální slevy na pobytové balíčky. Aktivní odpočinek, regenerace a stimulace dýchacího ústrojí, to jsou společné prvky všech rekondičních pobytů pro post-covidové pacienty, které si nyní můžete dopřát se slevou díky své Kartě výhod Dr.Max.

Všechny pobytové balíčky můžete zakoupit pro sebe, ale i pro své blízké jako dárek. Při nástupu do lázní může být vyžadováno předložení Karty výhod Dr.Max.

Které lázně máte nejraději? 
Malebná krajina plná rybníků v jižních Čechách, to je lázeňské město Třeboň, kde si můžete zvolit ze dvou lázeňských domů. Světově proslulé Mariánské Lázně s nádhernými kolonádami mají v nabídce zastoupeny rovněž dva pobytové balíčky, třídenní a týdenní, v Karlovarském kraji lze zvolit i specifické radonové lázně Jáchymov. Samozřejmě v naší speciální nabídce lékáren Dr.Max nechybí moravský klenot Luhačovice s rozmanitou architekturou, nádhernou zelení a půvabným okolím. 

Nabídka lázní se slevou díky Kartě výhod Dr.Max

Bertiny lazne

Bertiny lázně Třeboň nabízíme s 10% slevou na Léčebně-rehabilitační pobyt po covidu (7 dní) se vstupním lékařským vyšetřením a vybranými procedurami, které pomohou v boji s následky onemocnění covid-19. Bertiny lázně pohladí Vaše tělo i duši.

„Covid-19 není pouze respirační infekce, probíhající akutně individuálně s různou intenzitou dýchacích potíží. Toto onemocnění postihuje i jiné soustavy našeho těla a s odstupem času může být příčinou dalších a často vzdálených problémů. Vzhledem k tomu, že každý klient projde vstupním lékařským vyšetřením, je možno tyto problémy konzultovat na místě s lékařem a hledat možná řešení." uvádí MUDr. Ivana Zezulková, primářka Bertiných lázní.

Jak uplatnit slevu: Do poznámky při on-line rezervaci uvedete slevový kód Dr.Max a 10-místné číslo své Karty výhod Dr.Max (pod čárovým kódem). Sleva 10 % z ceny pobytu Vám bude odečtena a vrácena při příjezdu na hlavní recepci po předložení Karty výhod Dr.Max. Sleva platí pro 2 osoby / 1 pokoj.

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách Bertiných lázní zde.


Lázně Aurora

Lázně Aurora Třeboň nabízíme s 10% slevou na Léčebně rehabilitační pobyt po covidu (7 dní) se vstupním lékařským vyšetřením a vybranými procedurami, které pomohou v boji s následky onemocnění covid-19. Přijeďte do Třeboně!

„Skladba procedur u tohoto speciálního pobytu je vybírána cíleně na neduhy, které klienty po onemocnění koronavirem provází. Tak jako je obraz nemoci pestrý a každého zasáhne jiným způsobem, i účinek procedur bude velmi individuální. Určitě si neklademe za cíl někoho vyléčit, což za týden ani není možné, ale chceme Vám pomoci nastartovat regeneraci. Pobyt je určen všem, kteří se po prodělání nemoci necítí ve své kůži, ale i těm, jejichž průběh nemoci byl problematický," říká MUDr. Karel Bajer, primář Lázní Aurora.

Jak uplatnit slevu: Do poznámky při on-line rezervaci uvedete slevový kód Dr.Max a 10-místné číslo své Karty výhod Dr.Max (pod čárovým kódem). Sleva 10 % z ceny pobytu Vám bude odečtena a vrácena při příjezdu na hlavní recepci po předložení Karty výhod Dr.Max. Sleva platí pro 2 osoby/1 pokoj. 

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách Lázní Aurora zde.


Marianske-lazne

Léčebné lázně Mariánské Lázně nabízíme s 15% slevou na Respiračně-rekondiční pobyt na 7 nocí.

Po prodělaném onemocnění covid-19 je možné přijet na respiračně-rekondiční pobyt pod vedením lékařů a zdravotníků do Mariánských Lázní. Onemocnění dýchacích cest je jednou z tradičních indikací, které léčí v Léčebných lázních Mariánské Lázně a.s. již několik desetiletí.

„Kromě podhorského klimatu Mariánských Lázní a léčebných procedur z přírodních léčivých zdrojů je důležitá respirační fyzioterapie, která zahrnuje speciální dechová cvičení, dechovou gymnastiku, fyzioterapii, mobilizační techniky, fyzický trénink a edukaci o nemoci a výživě," uvádí primářka MUDr. Růžena Vaňková.

Jak uplatnit slevu: Při on-line rezervaci zadáte do pole „Slevový kód" text DRMAX15% a sleva Vám bude odečtena.

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách Léčebných lázní Mariánské Lázně zde.


Marianské lázně

Léčebné lázně Mariánské Lázně nabízíme s 10% slevou na Restart imunity na 3 noci.

Lázeňský pobyt s důrazem na prevenci a posílení imunity podporovaný pozoruhodnou kombinací jedinečných lokálních přírodních léčivých zdrojů, tradičních lázeňských procedur a podhorského klimatu Mariánských Lázní.

Jak uplatnit slevu: Při on-line rezervaci v období 1. 5. - 20. 12. 2021 zadáte do pole „Slevový kód" text DRMAX10% a sleva Vám bude odečtena.

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách Léčebných lázní Mariánské Lázně zde.


Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice nabízíme s 10% nebo 15% slevou na týdenní pobyt Rehabilitace po covidu-19.

Po prodělání onemocnění covid-19 mohou přetrvávat zdravotní potíže a post-covidoví pacienti i nadále mohou pociťovat zhoršený zdravotní stav. Je vhodné dopřát organismu speciální rehabilitační pobyt, který přispěje k zotavení a celkovému posílení vitality.

Výše slevy se liší podle zvoleného termínu:

  • sleva 15 % na pobyt realizovaný do 30. 6. 2021,
  • sleva 10 % na pobyt realizovaný od 1. 7. 2021.

Jak uplatnit slevu: Slevový kód „Dr.Max“ uvedete v objednávce pobytu. Sleva se vztahuje pouze na přímé objednávky, tj. nelze ji uplatnit na pobyt objednaný a hrazený prostřednictvím druhé osoby (např. cestovní kanceláře).

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách lázní Luhačovice zde.


Lázně Jáchymov

Léčebné lázně Jáchymov nabízíme s 10% nebo 15% slevou na týdenní pobyt Regenerace po covidu-19.

Pro dostatečnou regeneraci po prodělání onemocnění covid-19 je možné přijet se doléčit do lázní Jáchymov. Rekondiční pobyt je zaměřen na zmírnění bolestí kloubů a svalů, posílení imunity a doplnění energie pro návrat zpět do plnohodnotného života.

Výše slevy se liší podle zvoleného termínu:

  • sleva 15 % na pobyt realizovaný do 30. 6. 2021,
  • sleva 10 % na pobyt realizovaný od 1. 7. 2021.

Jak uplatnit slevu: Při přímé rezervaci na tel. 353 831 111 nebo e-mailu rezervace@laznejachymov.cz uvedete slevový kód Dr.Max. V případě online rezervace na webu LazneJachymov.cz uvedete slevový kód Dr.Max do poznámky. Slevu nelze uplatnit na pobyt objednaný a hrazený prostřednictvím druhé osoby (např. cestovní kanceláře). V hotelu Radium Palace**** lze uplatnit i slevový voucher ve výši 4 000Kč dle podmínek MMR.

Prohlédněte si detail celého pobytu přímo na stránkách Léčebných lázní Jáchymov zde.


 

Věříme, že Vás naše mimořádná nabídka ve spolupráci s vyhlášenými českými a moravskými lázněmi oslovila a pomůže Vám nebo Vašim blízkým v post-covidové rekonvalescenci.

 

DALŠÍ ČLÁNKY