V září jsme pro vás snížili doplatky až o 100 %

Časově omezená akce pro všechny držitele Karty výhod Dr.Max.

Jsme velice rádi, že při nákupu léčivých přípravků a dalších produktů využíváte právě našich služeb a nakupujete vše potřebné v lékárnách Dr.Max. Jako poděkování za vaši důvěru jsme pro všechny členy klientského programu Karta výhod Dr.Max snížili během celého září doplatky na recepty až o 100 %.

Nárok na snížení doplatku až o 100 % může uplatnit kterýkoliv držitel Karty výhod Dr.Max od 1. 9. do 30. 9. 2021. Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na snížení doplatku až o 100 % mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků dostupných na recept ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout mj. v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximální obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce, jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na kartavyhod.drmax.cz.

Poskytnutí slevy lze ověřit na účtence, případně na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, kde v sekci léky naleznete informace o regulovaném doplatku Vámi zvolených léčiv. 

 

Rezevace léků na předpis