Rozdáváme dárkové balíčky útulkům

V naší Šťastné tlapce Dr.Max každý měsíc společně s fanoušky na sociálních sítích hledáme útulky, kterým pomůžeme jednorázovým finančním darem.

Každý měsíc z fanouškovských nominací vybereme tři útulky a naši fanoušci hlasují o tom vítězném. To ale znamená dva útulky, které nevyhrály. Dva týmy báječných, obětavých, laskavých srdcařů, kteří pomáhají nemocným a opuštěným zvířatům. Kdy jindy udělat radost ostatním finalistům, než právě o Vánocích!

obrázek

7 kol a 14 finalistů

Už sedmý měsíc jede náš charitativní projekt podpory českých útulků Šťastná tlapka Dr.Max VET a celkem jsme rozdali už 140 000 korun útulkům napříč celou zemí. Některé z nich použily peníze na vybavení a rozšíření svých kapacit, jiné zase na veterinární péči nebo krmivo. Největší radost ale určitě máme my, protože můžeme podat pomocnou tlapku úžasným lidem, kteří připisují nešťastným osudům zvířat lepší pokračování.

Od začátku Šťastné tlapky je nám zároveň líto útulků, které se dostaly do finále, ale nezískaly dost hlasů na vítězství. Tak jsme si řekli, že o Vánocích připravíme dárek i těm 14 finálovým útulkům.

Dárkové balíčky v hodnotě 5 000 korun

Staré deky, pytel granulí nebo hračky sem tam do útulků vozí dobří lidé z okolí, zato veterinární přípravky nejsou zrovna obvyklý dárek. Ale my jsme lékárna Dr.Max a pro péči o zvířata máme celé obrovské oddělení. Tak jsme finálovým útulkům připravili dárkový balíček veterinární péče v hodnotě 5 000 korun. Ušetříme tak útulkům peníze, které by museli vynaložit na různé odčervovací tablety, antiparazitické doplňky, hygienické potřeby nebo doplňky stravy.

Jedeme dál

Naše Šťastná tlapka Dr.Max VET s koncem roku ale nekončí. Naše Šťastná tlapka pokračuje dál i v roce 2021, tak sledujte facebookou stránku Dr.Max VET a pomáhejte nám pomáhat.  

Kvůli našemu mimořádnému prosincovému kolu jsme upravili pravidla Šťastné tlapky Dr.Max VET. Celé znění dodatku najdete zde.

A nakonec, kdybyste náhodou ještě nebyli našimi fanoušky na sociální síti, tady přidáváme odkaz na facebookovou stránku Dr.Max VET. Přidejte se k nám, pomáhejte nám pomáhat lidem v útulcích, kteří se starají o opuštěná a nemocná zvířata a v mezičase si s námi užijte trochu on-line legrace. My v Dr.Max VET se totiž nebereme příliš vážně.

DALŠÍ ČLÁNKY