Otázky a odpovědi, které Vás zajímají!

Zde najdete nejčastější dotazy, které mohou zajímat i Vás. Pokud nenajdete odpověď na Váš dotaz mezi níže zmíněnými, klikněte na zelenou ikonu „Zadej dotaz“, nebo kontaktujte přímo naši linku 844 909 909. Rádi Vám odpovíme na vše, co Vás zajímá.

Zadat dotaz

Nejčastější dotazy

Pro zobrazení odpovědi klikněte na požadovanou otázku

O PROGRAMU „Karta výhod Dr.Max“

Co je nový klientský program „Karta výhod Dr.Max“?

Nový klientský program navazuje na stávající klientský program lékáren Dr.Max. Přináší navíc nové, zajímavější a výhodnější benefity pro všechny své členy. Součástí nového klientského programu bude také přeregistrace stávajících držitelů věrnostních karet, kteří obdrží novou plastovou kartu, tzv. „Kartu výhod Dr.Max“. Do programu se dále může zaregistrovat každý nový klient, který má zájem využívat výhodné benefity klientského programu.

Proč se registrovat do nového klientského programu?

Nový klientský program „Karta výhod Dr.Max“ vám přináší řadu zajímavých výhod a benefitů. Hlavní výhodou je sleva až 50 % z doplatku na předpisové léky, dále široká nabídka zboží za speciální zvýhodněné Dr.Max ceny a pravidelné akční nabídky. Lékárny Dr.Max také nabízí další zvýhodněné ceny na vybrané přípravky vlastní značky. Další výhodou jsou individualizované slevové kupony na vybrané produkty, které obdržíte jako odměnu za své nákupy. Tyto všechny výhody jsou určeny jen pro členy klientského programu.

Kdy bude spuštěn nový klientský program?

Nový klientský program je spuštěn od 1. 4. 2015. Tento program plynule navazuje na dosavadní klientský program, kde všichni členové se stávající klientskou kartou získají novou „Kartu výhod Dr.Max“ v rámci procesu přeregistrace.

JAK SE STÁT ČLENEM NOVÉHO PROGRAMU?

Jak se mohu stát členem nového klientského programu?

A) Jste NOVÝ klient, nikdy jste nevlastnil/a klientskou kartu

Pro registraci do klientského programu a získání “Karty výhod Dr.Max“ je nutné vyplnit registrační formulář, na jehož základě vám bude v lékárně Dr.Max ihned vydána platná plastová karta programu.

B) Jste STÁVAJÍCÍ klient, již vlastníte klientskou kartu

Pokud jste vlastníkem stávající klientské karty a chcete začít využívat výhody nového programu, pak je nutné, abyste se přeregistroval/a a získal/a novou klientskou „Kartu výhod Dr.Max“.

Proč se musíte do programu znovu zaregistrovat?

V rámci členství v novém klientském programu je z právních důvodů nezbytné opětovné vyplnění vašich osobních údajů a potvrzení souhlasu s jejich zpracováním. Proces přeregistrace stávajících členů programu bude probíhat v období od 1. 4. 2015 do 30. 9. 2015.

Jaká je platnost vaší stávající klientské karty?

Vaše aktuální klientská karta bude platná do 30. 9. 2015, následně vyprší její platnost. Jakmile vyplníte a odevzdáte registrační formulář, získáte tak v kterékoli lékárně Dr.Max novou platnou „Kartu výhod Dr.Max“.

Dokdy si můžete vybrat bonusové body nasbírané na stávající kartě?

S platností od 1. 3. 2015 se vám již nebudou na stávající kartu načítat žádné nové body. Pokud na kartě disponujete zbylými bonusovými body, které jste během nakupování získal/a, je možné je čerpat do 30. 9. 2015. A to i v případě, že jste již získal/a novou „Kartu výhod Dr.Max“.

Je možné využívat obě klientské karty najednou?

V rámci procesu přeregistrace držitelů stávající klientské karty bude možné stávající klientskou kartu používat pro čerpání zbylých bonusových bodů do 30. 9. 2015, následně bude karta zneplatněna. Současně je možné již začít využívat novu „Kartu výhod Dr.Max“.

MOŽNOSTI REGISTRACE DO PROGRAMU

Jakým způsobem se můžete registrovat do nového programu?

Registraci je možné provést dvěma způsoby:

A) Vyplnění registračního formuláře v lékárnách Dr.Max
Stačí přijít do kterékoli lékárny Dr.Max a vyplnit registrační formulář. Správně vyplněný a podepsaný formulář odevzdáte lékárníkovi u pokladny a ten vám vydá novou, ihned platnou „Kartu výhod Dr.Max“. Kartu není nutné již nijak dále validovat. Registrace do klientského programu vám bude potvrzena e-mailem.

B) Elektronické vyplnění registračního formuláře na „kartavyhod.drmax.cz“
Registrační formulář je možné vyplnit i na internetových stránkách klientského programu „kartavyhod.drmax.cz“. Po vyplnění elektronické verze formuláře vám na registrovanou e-mailovou adresu přijde vygenerovaný 13 místný kód (13 čísel a čárový kód), který je nutné uchovat pro obdržení plastové karty. 13 místný kód předložíte v kterékoli lékárně Dr.Max. Následně od lékárníka obdržíte ihned platnou „Karta výhod Dr.Max“. Kartu není nutné již nijak dále validovat. Registrace do klientského programu vám bude potvrzena e-mailem.

UKONČENÍ ČLENSTVÍ V PROGRAMU

Jak můžete ukončit členství v programu?

Pokud již nechcete být členem klientského programu Dr.Max, je možné deaktivovat svůj účet na stránkách „kartavyhod.drmax.cz“. Následně se již nebudete moci přihlásit ke svému internetovému účtu. Deaktivace účtu současně znamená, že budete odhlášeni ze všech e-mailových rozesílek. Ukončení členství je též možné nahlásit v lékárně Dr.Max, kde lékárník deaktivuje váš účet. Po deaktivaci účtu se vaše plastová karta též deaktivuje.

KLIENTSKÁ „KARTA VÝHOD DR.MAX“

K čemu slouží nová klientská „Karta výhod Dr.Max“?

Plastová karta slouží k identifikaci zákazníka jako člena klientského programu. Plastovou kartu klient předkládá při nákupu v lékárnách Dr.Max. Na zadní straně karty je uveden čárový kód (třináctimístný). Dále tzv. KÓD karty (čtyřmístný), který slouží jako PIN pro první registraci do internetového účtu klienta.

Jak postupovat při ztrátě karty?

Jakmile zjistíte ztrátu karty, volejte na infolinku 844 909 909 nebo nahlaste tuto událost v kterékoli lékárně Dr.Max. Zablokování karty je možné provést též v rámci vašeho internetového klientského účtu. Karta bude zablokována po nahlášení ztráty.

Jak získat po ztrátě novou kartu?

Pokud jste nahlásili ztrátu karty, můžete si vyzvednout novou v lékárně Dr.Max.

BENEFITY KLIENTSKÉHO PROGRAMU

Jaké benefity a výhody přináší nový klientský program svým členům?

. Až 50% slevu z doplatku na léky na recept.
. Speciální zvýhodněné Dr.Max ceny a pravidelné akční nabídky.
. Zvýhodněné ceny na vybrané přípravky vlastní značky Dr.Max.
. Individuální slevové kupony podle konkrétních potřeb každého člena.
. Internetový klientský portál s kompletním přehledem zakoupených léků a slev apod.
. Odbornou kontrolu vzájemného působení léčiv a případných rizik plynoucích z užívání.
. Možnost vrátit nerozbalené přípravky bez udání důvodu.
. Vzdělávací a preventivní programy.

Co představuje sleva až 50 % z doplatku na recept?

Nárok na slevu mohou uplatnit senioři nad 60 let, děti do 15 let a dále držitelé průkazů ZTP a ZTP/P. Sleva je vázána na rodné číslo uvedené na lékařském předpisu a poskytuje se ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky při výdeji léčivého přípravku. Plnou slevu 50 % lze poskytnout v případě, že tato sleva nebude vyšší, než je povolená regulovaná obchodní přirážka lékárny. V ostatních případech pacient hradí legislativou povolený minimální doplatek. Výše doplatku pacienta je tedy nastavena na nejnižší možnou cenu. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“

Co jsou speciálně zvýhodněné Dr.Max ceny?

Dr.Max ceny představují další cenová zvýhodnění na vybraný sortiment lékáren včetně přípravků vlastní značky Dr.Max. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“

Co jsou individuální slevové kupony a jak je získat?

Individuální slevové kupony jsou speciální odměnou pro každého člena programu za nákupy v lékárnách Dr.Max. Slevové kupony mohou členové obdržet poštou, elektronicky nebo budou součástí účtenky za nákup v lékárně. Přehled individuálních slevových kuponů najde každý člen také na svém internetovém klientském účtu. Kupony je možné vytisknout, stáhnout nebo přeposlat na e-mail dalším osobám, které jsou registrovány v novém klientském programu a vlastní „Kartu výhod Dr.Max“. Slevové kupony lze uplatnit pouze s předložením „Karty výhod Dr.Max.“

Co znamená odborná kontrola vzájemného působení léčiv a případných rizik plynoucích z jejich užívání?

V každé lékárně bude moci váš lékárník na základě přehledu nakupovaných produktů vidět možná rizika plynoucí z užívání různých léčiv a doporučit vhodná řešení na míru. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max“.

Co znamená možnost vrátit nerozbalené přípravky bez udání důvodu?

Nerozbalené přípravky je možné vrátit v v té lékárně Dr.Max, ve které jste přípravky zakoupili, a to bez udání důvodů nejpozději do 7 dnů od doby, kdy jste je zakoupili. Obal přípravku musí zůstat nepoškozený. Při vrácení je nutné předložit účtenku, která dokládá nákup přípravku. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“ Možnost vrácení přípravků se nevztahuje na registrované přípravky a obuv.

Co jsou vzdělávací a preventivní programy pořádané v lékárnách Dr.Max?

Nový program nabízí různé zajímavé přednášky, vzdělávací a preventivní programy ve vybraných lékárnách Dr.Max. Členové programu budou vždy obesláni pozvánkou a blíže informováni o pořádané akci. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“

KLIENTSKÝ INTERNETOVÝ PORTÁL

Co přináší internetový klientský portál „kartavyhod.drmax.cz“?

Internetový klientský portál přináší každému členovi:
. Kompletní přehled všech nákupů v lékárně i přes e-shop Dr.Max.
. Kompletní přehled slevových kuponů a akčních nabídek.
. Kompletní přehled produktů za Dr.Max ceny pouze s klientskou kartou.
. Kompletní přehled veškerých úspor s klientskou „Kartou výhod Dr.Max“ za volně
prodejné produkty i za léky vydané na recept.
. Nově zřízenou poradnu – možnost položit otázku lékárníkovi.
. Možnost stáhnout si elektronickou verzi příbalových letáků.

Co je internetový klientský účet?

Internetový klientský účet slouží každému členovi jako přehled veškerých nákupů, jeho slevových kuponů a aktuálních úspor, akčních nabídek apod. s klientskou kartou.

Jak se poprvé přihlásit do klientského účtu?

Pokud již vlastníte „Kartu výhod Dr.Max“, zaregistrujte se následně do svého klientského účtu na adrese „kartavyhod.drmax.cz“. Pro první přihlášení zadejte čárový kód své karty a také její KÓD, který slouží jako PIN. Poté si zvolte své přihlašovací jméno a heslo, které budete následně používat pro každé další přihlášení. Následně vám bude zaslán ověřovací e-mail, jehož součástí bude potvrzení vámi zadaných přihlašovacích údajů. Pokud ještě nevlastníte novou plastovou kartu, je nutné se nejprve do programu registrovat pomocí elektronického registračního formuláře nebo přímo v lékárnách Dr.Max.

Nemůžete se po zadání přihlašovacích údajů přihlásit ke svému účtu. Pokaždé se objeví informace, že údaje jsou neplatné.

Zkontrolujte své přihlašovací údaje. Proběhla aktivace vašeho účtu bez problémů? Zkuste znovu aktivovat svůj účet a následně se přihlásit.

Zapomněli jste nebo neznáte své heslo pro přihlášení?

Nové heslo si můžete nechat vygenerovat pomocí funkce „Zapomenuté heslo“ na stránce pro přihlášení.

Jak se odhlásit z e-mailových sdělení?

Pokud si již nepřejete zasílat e-mailingová sdělení Dr.Max, je možné se z rozesílky v rámci svého internetového klientského účtu odhlásit.

MOBILNÍ APLIKACE Můj Dr.Max

Komu je určena mobilní aplikace Můj Dr.Max?

Aplikace je určena všem držitelům mobilních telefonů s operačním systémem Android a iOS a je dostupná ke stažení z portálu Google Play, resp. App Store. 

Jaké funkce nabízí mobilní aplikace Můj Dr.Max?

· Identifikaci člena klientského programu Karta výhod prostřednictvím mobilního telefonu. Aplikace obsahuje čárový kód shodný s klientskou Kartou výhod, takže namísto karty je možné pro identifikaci v lékárně předkládat displej mobilního telefonu se zobrazeným čárovým kódem.
· Přehled nákupů a úspor realizovaných v lékárnách Dr.Max.
· Funkce „Moje léky“ připomíná, co a kdy se má užívat. Jednoduchým nastavením jednoho nebo více uživatelů a výběrem jednoho nebo více přípravků lze nastavit čas, frekvenci užívání a dávky.
· Informace o aktuálních akcích a slevách, např. slevové kupony uplatnitelné předložením čárového kódu na displeji mobilního telefonu.
· Vyhledání nejbližší lékárny Dr.Max.

Jaké funkce jsou přístupné přihlášeným a nepřihlášeným uživatelům?


  • Všichni, přihlášení i nepřihlášení uživatelé, mohou využívat funkci připomínkovače Moje léky, přehled o aktuálních akcích a slevách probíhajících v lékárnách Dr.Max anebo si mohou vyhledat nejbližší lékárnu Dr.Max.

  • Přihlášení uživatelé, tj. členové klientského programu Karta výhod, mohou navíc aplikaci použít k identifikaci prostřednictvím čárového kódu zobrazeného na displeji mobilního telefonu, najdou celkovou sumu úspor plynoucích z členství v Klientském programu, přehled přípravků nakoupených v lékárnách Dr.Max a přehled personalizovaných nabídek (kuponů) přidělených v rámci marketingových akcí. 

Kde je možné vidět ukázky z aplikace a získat informace ke stažení?

Přehled všech funkcí a rady ke stažení je možné získat na www.mujdrmax.cz.

Pomoc s přihlášením do aplikace Můj Dr.Max

Nedaří se Vám přihlásit se pomocí Karty výhod a SMS PIN kódu?
V registraci do klientského programu jste pravděpodobně neuvedl/a svoje mobilní telefonní číslo. Přihlaste se do online klientského portálu na kartavyhod.drmax.cz a v sekci Můj účet doplňte chybějící mobilní telefonní číslo. Přihlášení se SMS PIN kódem bude následně aktivováno do 24 hodin.


Nedaří se Vám přihlásit se pomocí údajů z kartavyhod.drmax.cz?
Přístup s údaji z klientského portálu je možný pouze pro klienty, kteří si již založili online klientské konto. To lze provést na kartavyhod.drmax.cz. Přihlášení do mobilní aplikace s těmito údaji bude následně aktivováno do 24 hodin.

INFOLINKA 844 909 909

K čemu slouží infolinka?

Infolinka slouží jako podpora pro členy klientského programu a také pro nahlášení ztráty klientské karty. Provoz linky: Po–Pá od 8.00 do 17.00 hodin. Na telefonním čísle: 844 909 909.

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max