Otázky a odpovědi, které Vás zajímají!

Zde najdete nejčastější dotazy, které mohou zajímat i Vás. Pokud nenajdete odpověď na Váš dotaz mezi níže zmíněnými, klikněte na zelenou ikonu „Zadej dotaz“, nebo kontaktujte přímo naši linku 844 909 909. Rádi Vám odpovíme na vše, co Vás zajímá.

Zadat dotaz

Nejčastější dotazy

Pro zobrazení odpovědi klikněte na požadovanou otázku

O PROGRAMU „Karta výhod Dr.Max“

Co je klientský program „Karta výhod Dr.Max“?

Klientský program přináší nové, zajímavé a výhodné benefity pro všechny své členy. Do programu se může zaregistrovat každý nový klient, který má zájem využívat výhodné benefity klientského programu.

Proč se registrovat do klientského programu?

Klientský program „Karta výhod Dr.Max“ vám přináší řadu zajímavých výhod a benefitů. Hlavní výhodou je sleva až 1/2 z doplatku na předpisové léky, dále široká nabídka zboží za speciální zvýhodněné Dr.Max ceny a pravidelné akční nabídky. Lékárny Dr.Max také nabízí další zvýhodněné ceny na vybrané přípravky vlastní značky. Další výhodou jsou individualizované slevové kupony na vybrané produkty, které obdržíte jako odměnu za své nákupy. Tyto všechny výhody jsou určeny jen pro členy klientského programu.

JAK SE STÁT ČLENEM NOVÉHO PROGRAMU?

Jak se mohu stát členem klientského programu?

Registraci je možné provést dvěma způsoby: A) Vyplnění registračního formuláře v lékárnách Dr.Max Stačí přijít do kterékoli lékárny Dr.Max a vyplnit registrační formulář. Správně vyplněný a podepsaný formulář odevzdáte lékárníkovi u pokladny a ten vám vydá novou, ihned platnou „Kartu výhod Dr.Max“. Kartu není nutné již nijak dále validovat. Registrace do klientského programu vám bude potvrzena e-mailem. B) Elektronické vyplnění registračního formuláře na „kartavyhod.drmax.cz“ Registrační formulář je možné vyplnit i na internetových stránkách klientského programu „kartavyhod.drmax.cz“. Po vyplnění elektronické verze formuláře vám na registrovanou e-mailovou adresu přijde vygenerovaný 13 místný kód (13 čísel a čárový kód), který je nutné uchovat pro obdržení plastové karty. 13 místný kód předložíte v kterékoli lékárně Dr.Max. Následně od lékárníka obdržíte ihned platnou „Karta výhod Dr.Max“. Kartu není nutné již nijak dále validovat. Registrace do klientského programu vám bude potvrzena e-mailem.

MOŽNOSTI REGISTRACE DO PROGRAMU

UKONČENÍ ČLENSTVÍ V PROGRAMU

Jak můžete ukončit členství v programu?

Pokud již nechcete být členem klientského programu Dr.Max, je možné deaktivovat svůj účet na stránkách „kartavyhod.drmax.cz“. Následně se již nebudete moci přihlásit ke svému internetovému účtu. Deaktivace účtu současně znamená, že budete odhlášeni ze všech e-mailových rozesílek. Ukončení členství je též možné nahlásit v lékárně Dr.Max, kde lékárník deaktivuje váš účet. Po deaktivaci účtu se vaše plastová karta též deaktivuje.

KLIENTSKÁ „KARTA VÝHOD DR.MAX“

K čemu slouží klientská „Karta výhod Dr.Max“?

Plastová karta slouží k identifikaci zákazníka jako člena klientského programu. Plastovou kartu klient předkládá při nákupu v lékárnách Dr.Max. Na zadní straně karty je uveden čárový kód (třináctimístný). Dále tzv. KÓD karty (čtyřmístný), který slouží jako PIN pro první registraci do internetového účtu klienta.

Jak postupovat při ztrátě karty?

Jakmile zjistíte ztrátu karty, volejte na infolinku 844 909 909 nebo nahlaste tuto událost v kterékoli lékárně Dr.Max. Zablokování karty je možné provést též v rámci vašeho internetového klientského účtu. Karta bude zablokována po nahlášení ztráty.

Jak získat po ztrátě novou kartu?

Pokud jste nahlásili ztrátu karty, můžete si vyzvednout novou v lékárně Dr.Max.

BENEFITY KLIENTSKÉHO PROGRAMU

Jaké benefity a výhody přináší nový klientský program svým členům?

Až 1/2 slevu z doplatku na léky na recept. . Speciální zvýhodněné Dr.Max ceny a pravidelné akční nabídky. . Zvýhodněné ceny na vybrané přípravky vlastní značky Dr.Max. . Individuální slevové kupony podle konkrétních potřeb každého člena. . Internetový klientský portál s kompletním přehledem zakoupených léků a slev apod. . Vzdělávací a preventivní programy.

Co představuje sleva až 1/2 z doplatku na recept?

Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky a zdravotnické prostředky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na slevu mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků nebo zdravotnických prostředků dostupných na lékařský předpis ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximávlní obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku nebo zdravotnického prostředku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Výše doplatku pacienta je tedy nastavena na nejnižší možnou cenu tak, aby nedošlo k porušení právních předpisů. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce, jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na webu Karty výhod.

Co jsou speciálně zvýhodněné Dr.Max ceny?

Dr.Max ceny představují další cenová zvýhodnění na vybraný sortiment lékáren včetně přípravků vlastní značky Dr.Max. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“

Co jsou individuální slevové kupony a jak je získat?

Individuální slevové kupony jsou speciální odměnou pro každého člena programu za nákupy v lékárnách Dr.Max. Slevové kupony mohou členové obdržet poštou, elektronicky nebo budou součástí účtenky za nákup v lékárně. Přehled individuálních slevových kuponů najde každý člen také na svém internetovém klientském účtu. Kupony je možné vytisknout, stáhnout nebo přeposlat na e-mail dalším osobám, které jsou registrovány v novém klientském programu a vlastní „Kartu výhod Dr.Max“. Slevové kupony lze uplatnit pouze s předložením „Karty výhod Dr.Max.“

Co jsou vzdělávací a preventivní programy pořádané v lékárnách Dr.Max?

Nový program nabízí různé zajímavé přednášky, vzdělávací a preventivní programy ve vybraných lékárnách Dr.Max. Členové programu budou vždy obesláni pozvánkou a blíže informováni o pořádané akci. Platí pouze pro držitele „Karty výhod Dr.Max.“

KLIENTSKÝ INTERNETOVÝ PORTÁL

Co přináší internetový klientský portál „kartavyhod.drmax.cz“?

Internetový klientský portál přináší každému členovi: . Kompletní přehled všech nákupů v lékárnách Dr.Max. . Kompletní přehled slevových kuponů a akčních nabídek. . Kompletní přehled produktů za Dr.Max ceny pouze s klientskou kartou. . Kompletní přehled veškerých úspor s klientskou „Kartou výhod Dr.Max“ za volně prodejné produkty i za léky vydané na recept. . Nově zřízenou poradnu – možnost položit otázku lékaři. . Možnost stáhnout si elektronickou verzi příbalových letáků.

Co je internetový klientský účet?

Internetový klientský účet slouží každému členovi jako přehled veškerých nákupů, jeho slevových kuponů a aktuálních úspor, akčních nabídek apod. s klientskou kartou.

Jak se poprvé přihlásit do klientského účtu?

Pokud již vlastníte „Kartu výhod Dr.Max“, zaregistrujte se následně do svého klientského účtu na adrese „kartavyhod.drmax.cz“. Pro první přihlášení zadejte čárový kód své karty a také její KÓD, který slouží jako PIN. Poté si zvolte své přihlašovací jméno a heslo, které budete následně používat pro každé další přihlášení. Následně vám bude zaslán ověřovací e-mail, jehož součástí bude potvrzení vámi zadaných přihlašovacích údajů. Pokud ještě nevlastníte novou plastovou kartu, je nutné se nejprve do programu registrovat pomocí elektronického registračního formuláře nebo přímo v lékárnách Dr.Max.

Nemůžete se po zadání přihlašovacích údajů přihlásit ke svému účtu. Pokaždé se objeví informace, že údaje jsou neplatné.

Zkontrolujte své přihlašovací údaje. Proběhla aktivace vašeho účtu bez problémů? Zkuste znovu aktivovat svůj účet a následně se přihlásit.

Zapomněli jste nebo neznáte své heslo pro přihlášení?

Nové heslo si můžete nechat vygenerovat pomocí funkce „Zapomenuté heslo“ na stránce pro přihlášení.

Jak se odhlásit z e-mailových sdělení?

Pokud si již nepřejete zasílat e-mailingová sdělení Dr.Max, je možné se z rozesílky v rámci svého internetového klientského účtu odhlásit.

MOBILNÍ APLIKACE Můj Dr.Max

Komu je určena mobilní aplikace Můj Dr.Max?

Aplikace je určena všem držitelům mobilních telefonů s operačním systémem Android a iOS a je dostupná ke stažení z portálu Google Play, resp. App Store. 

Jaké funkce nabízí mobilní aplikace Můj Dr.Max?

Identifikaci člena klientského programu Karta výhod prostřednictvím mobilního telefonu. Aplikace obsahuje čárový kód shodný s klientskou Kartou výhod, takže namísto karty je možné pro identifikaci v lékárně předkládat displej mobilního telefonu se zobrazeným čárovým kódem.
Přehled nákupů a úspor realizovaných v lékárnách Dr.Max.
Funkce „Moje léky“ připomíná, co a kdy se má užívat. Jednoduchým nastavením jednoho nebo více uživatelů a výběrem jednoho nebo více přípravků lze nastavit čas, frekvenci užívání a dávky.
Informace o aktuálních akcích a slevách, např. slevové kupony uplatnitelné předložením čárového kódu na displeji mobilního telefonu.
Vyhledání nejbližší lékárny Dr.Max.

Jaké funkce jsou přístupné přihlášeným a nepřihlášeným uživatelům?


  • Všichni, přihlášení i nepřihlášení uživatelé, mohou využívat funkci připomínkovače Moje léky, přehled o aktuálních akcích a slevách probíhajících v lékárnách Dr.Max anebo si mohou vyhledat nejbližší lékárnu Dr.Max.

  • Přihlášení uživatelé, tj. členové klientského programu Karta výhod, mohou navíc aplikaci použít k identifikaci prostřednictvím čárového kódu zobrazeného na displeji mobilního telefonu, najdou celkovou sumu úspor plynoucích z členství v Klientském programu, přehled přípravků nakoupených v lékárnách Dr.Max a přehled personalizovaných nabídek (kuponů) přidělených v rámci marketingových akcí. 

Kde je možné vidět ukázky z aplikace a získat informace ke stažení?

Přehled všech funkcí a rady ke stažení je možné získat na www.mujdrmax.cz.

Pomoc s přihlášením do aplikace Můj Dr.Max

Nedaří se Vám přihlásit se pomocí Karty výhod a SMS PIN kódu?
V registraci do klientského programu jste pravděpodobně neuvedl/a svoje mobilní telefonní číslo. Přihlaste se do online klientského portálu na kartavyhod.drmax.cz a v sekci Můj účet doplňte chybějící mobilní telefonní číslo. Přihlášení se SMS PIN kódem bude následně aktivováno do 24 hodin.


Nedaří se Vám přihlásit se pomocí údajů z kartavyhod.drmax.cz?
Přístup s údaji z klientského portálu je možný pouze pro klienty, kteří si již založili online klientské konto. To lze provést na kartavyhod.drmax.cz. Přihlášení do mobilní aplikace s těmito údaji bude následně aktivováno do 24 hodin.

INFOLINKA 844 909 909

K čemu slouží infolinka?

Infolinka slouží jako podpora pro členy klientského programu a také pro nahlášení ztráty klientské karty. Provoz linky: Po–Pá od 8.00 do 17.00 hodin. Na telefonním čísle: 844 909 909.

Stáhněte si mobilní aplikaci Dr. Max