Pravidla soutěže Giveaway

Pravidla soutěže Giveaway“ 

 

1.1 Předmětem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel (dále jen „pravidla“) soutěže s názvem Giveaway = velká a velmi jednoduchá soutěž o 13 hodnotných balíčků od Dr.Max a dodavatelů“ (dále jen „soutěž“). Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla soutěže. Tato pravidla mohou být měněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu uveřejněných stejně jako tento dokument. 

 

1.2 Pořadatelem soutěže je společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno, IČ: 28511298, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 6919 (dále jen „pořadatel“). 

 

1.3 Organizátorem soutěže je společnost Wunderman Thompson s.r.o., se sídlem Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, IČ: 25054309, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 45691 (dále jen „organizátor”). 

 

1.4 Pořadatel soutěže je provozovatelem facebookové stránky s názvem: „Dr.Max Baby“ dostupné z adresy (URL): https://www.facebook.com/drmax.baby (dále jen „facebooková stránka“). Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována, vyhodnocována ani spravována provozovatelem sociální sítě společnosti Facebook (dále jen „Facebook“) a nijak s ní nesouvisí. Provozovateli Facebooku nevznikají ve spojení s touto soutěží žádné závazky ani povinnosti vůči účastníkům soutěže a je tak zcela osvobozen od jakýchkoliv závazků vůči účastníkům soutěže. 

 

 1. Termín a místo konání soutěže

2.1 Soutěž probíhá v termínu ode dne 7. 12. 2021 8:00:00 hod. do 16. 12. 2021 23:59:00 hod. (dále jen „doba konání soutěže“) na území České republiky. 

 

 1. Účast v soutěži

3.1 Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, která má zřízen platný osobní účet na Facebooku, je fanouškem facebookové stránky (označila facebookovou stránku jako „To se mi líbí“), není ze soutěže vyloučena a splní další podmínky uvedené v těchto pravidlech (dále jen „soutěžící“). 

 

3.2 Soutěžící musí být uživatelem Facebooku a mít po celou dobu konání soutěže aktivní svůj facebookový účet, zároveň tento soutěžící musí splňovat veškerá pravidla použití Facebooku. V případě zániku facebookového účtu soutěžícího z jakéhokoli důvodu nebo ukončení jeho aktivity (včetně jeho blokace) může soutěžící být organizátorem anebo pořadatelem vyloučen ze soutěže. 

 

3.3 Účast v soutěži prostřednictvím facebookového účtu jiné osoby je vyloučena. 

 

3.4 Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele a organizátora, fyzické osoby jinak spolupracující s pořadatelem nebo organizátorem na organizaci soutěže a osoby všem shora uvedeným osobám blízké. V případě, že se výhercem stane taková vyloučená osoba, výhra jí nebude předána a pořadatel podle svého uvážení může výhru poskytnout dalšímu soutěžícímu v pořadí dle těchto pravidel, případně ji použít k jiným marketingovým nebo dobročinným účelům. 

 

3.5 Do soutěže budou zařazeni a výherci se mohou stát pouze ti soutěžící, kteří splní všechny stanovené podmínky soutěže. Organizátor a pořadatel si vyhrazují právo kdykoli dle svého uvážení posoudit splnění stanovených podmínek soutěže jednotlivými soutěžícími. 

 

 1. Mechanismus soutěže, vyhodnocení a výhry v soutěži

4.1 Organizátor zveřejní na facebookové stránce příspěvek se soutěžním zadáním (dále jen „soutěžní zadání“). Předmětem soutěžního zadání bude výzva soutěžícím ke zveřejnění odpovědi na soutěžní zadání, kterým je napsat, o které 3 dárkové balíčky mají soutěžící největší zájem, a to formou komentáře k soutěžnímu zadání (dále jen „soutěžní odpověď“). 

 

4.2 Soutěžící se do soutěže zapojí tak, že se v době konání soutěže stane/bude fanouškem facebookové stránky a zároveňsvou odpověď zveřejní na facebookové stránce formou komentáře k soutěžnímu zadání. Soutěžící nesmí v rámci probíhající soutěže svůj komentář následně měnit, tj. upravovat již zveřejněný komentář obsahující soutěžní odpověď. Pro zapojení do soutěže musí být zveřejněná odpověď relevantní k soutěžnímu zadání. 

 

4.3 Soutěžící je oprávněn se soutěže zúčastnit pouze jednou, tj. zveřejnit pouze jeden komentář se svou odpovědí na soutěžní otázku. Soutěžící, který zveřejní více než jeden takový komentář, může být ze soutěže vyloučen. 

 

4.4 Organizátor a pořadatel mají výlučné právo posoudit splnění stanovených podmínek soutěže jednotlivými soutěžícími. Organizátor a/nebo pořadatel je oprávněn s konečnou platností vyloučit soutěžícího, v případě, že bude mít podezření, že soutěžící dosáhl výsledku v soutěži podvodným jednáním nebo jiným jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky soutěže. Toto rozhodnutí o vyloučení soutěžícího je konečné, bez možnosti odvolání. 

 

4.5 Po uplynutí doby konání soutěže budou vyhodnoceny soutěžní odpovědi soutěžících zveřejněné prostřednictvím komentáře k soutěžnímu zadání na facebookové stránce. Výherci budou určeni slosováním ze všech soutěžících, kteří splnili všechny podmínky soutěže, a kteří odpověděli správně na soutěžní zadání. 

Výhru tak získá třináct (13) soutěžících, kteří zcela splní podmínky soutěže, a kteří budou vylosováni (dále jen jednotlivě jako „výherce“ a společně jako „výherci“). 

 

4.6 Výběr výherců proběhne nejpozději pět (5) dnů po uplynutí doby konání soutěže, a to za účasti tří (3) zástupců organizátora. O výsledku bude vyhotoven protokol. Organizátor vyhotoví seznam výherců, který zveřejní prostřednictvím příspěvku na facebookové stránky, s čímž soutěžící svojí účastí v soutěži vyslovují svůj souhlas. V seznamu výherců budou zejména uvedena jména a příjmení, případně nickname, výherců dle osobního facebookového profilu, pod kterým soutěžili. 

 

4.7 Výhrami v soutěži je 13 následujících dárkových balíčků: 

 

 1. Dárkový balíček Uriage Bébé

Uriage Bébe přebalovací taška

Uriage Bébe taštička

Uriage Bébé plyšový medvídek

 

 1. Dárkový balíček ATTITUDE

Dětské tělové mýdlo a šampon (2 v 1) ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml,

Dětská pěna do koupele ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml,

Dětské tělové mléko ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml

 

 1. Dárkový balíček Tommee Tippee

Sada kojeneckých lahviček C2N se sterilizátorem a odsávačkou

 

 1. Dárkový balíček LOVI

LOVI Ohřívačka lahví
LOVI Vložky do podprsenky Discreet Elegance 40ks
LOVI sáčky k uchovávání odsátého mléka 25 ks Buddy Bear
LOVI Chránič prsní bradavky univerzální M/L 2ks

 

 1. Dárkový balíček Mustela/ Diparlux taštička se 3 produkty

Vyživující tyčinka obohacená o cold cream na suchou pokožku 9,2gr

Vyživující tělové mléko obohacené o cold cream na suchou pokožku 200 ml INOVACE

Olej do koupele na suchou pokožku 500 ml NOVINKA           

 

 1. Dárkový balíček DMax - 3x vitamínový balíček pro děti

MAX KIDS GUMMIES MAGNESIUM B6 180G (cca 40 KS)

MAX Kids Gummies Omega 3 180g (cca 40 ks)

MAX Kids Gummies AIRPLANES 225g 50ks

 

 1. Dárkový balíček Petit Lulu Mix produktů

Malá taštička - Král džungle,

Malá taštička – Džungle ve škole,

Malá taštička Gekoni,

Malá taštička – Sloníci (tyrkys),

Tyrkysoví ptáčci – All In One kapsová plena,

Mlsné pandy – maxi noční plena sz,

Kamarádi z lesa – maxi noční plena sz

 

 1. Dárkový balíček Twistshake/ Orbico Mix produktů

Twistshake Bryndák plastový 4+m, 2ks - šedá/bílá

Twistshake uklidňující deka slon

Twistshake učící netekoucí hrnek 230 ml bílý

Twistshake netekoucí lahev s brčkem 360 ml 6m+ pastelově šedá

Twistshake Kojenecká láhev Anti-Colic 260 ml - bílá

Twistshake dělený talíš 6+m bílý

Twistshake Učicí příbor nerezový 12+m, bílá

Twistshake miska 6+m pastelově šedá

Twistshake termoska bílá 420ml

 

 1. Dárkový balíček Browns/ Interpharm

Dr. Browns kojenecká lahev Anti-colic skleněná 150,

Dr. Browns/ Interpharm – Dr. Browns Fresh First Dudlík na příkrm 4m + 1 ks zelený

 

 1. Dárkový balíček T-Tomi – Mix produktů 

Látkové pleny monkey / opice,

Velká bavlněná TETRA osuška, animals / zvířátka,

Kočárkové kolíčky, pastel mint

 

 1. Dárkový balíček Linteo Baby – Mix výrobků

Papírové vatové tyčinky LINTEO BABY 65 ks v boxu

Přebalovací podložky LINTEO BABY 5ks

Dětské tělové mléko LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékařským 250ml

Dětský olej po koupeli LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékařským 250ml

Dětské mycí mléko a šampon LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékařským 250ml

Dětská pěna do koupele LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékařským 250ml

Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékař. 75ml

Dětský pleťový krém LINTEO BABY s Bio měsíčkem lékařským 75ml

Dětský čistící olej na tělo a zadeček LINTEO BABY 100ml

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY 72ks s Měsíčkem lékařským

Vlhčené ubrousky LINTEO BABY 80ks s Aloe Vera

Vlhčené uborusky Linteo Baby AQUA Sensitive 48ks

Vlhčené uborusky Linteo Baby 100% BIODEGRADABLE 48ks

Plenky Linteo Baby Prémium MIDI 216ks

Dětské vatové čistící polštářky Linteo Baby 9x11cm 60ks 100% BIDEGRADABLE

 

 1. Dárkový balíček Royal Baby / Canpol babies

Sada dvou dudlíků pro holčičky

 

 1. Dárkový balíček  Royal Baby / Canpol babies

 Sada dvou dudlíků pro chlapečky

 

4.8 V případě, že se ukáže, že výherce nemá z jakéhokoli důvodu nárok na výhru podle těchto pravidel, nebo pokud výherce výhru odmítne, je výlučně na rozhodnutí pořadatele, zda určí jako výherce dalšího soutěžícího, který také splnil veškeré podmínky účasti v soutěži, nebo zda výhru použije jinak. 

 

4.9. Soutěžící berou na vědomí, že každý jednotlivý dárkový balíček může získat vždy pouze jeden soutěžící. O tom, který z dárkových balíčků výherce získá, rozhoduje výlučně pořadatel/organizátor. Pořadatel/organizátor při svém rozhodnutí o rozdělení dárkových balíčků mezi výherce není vázán výběrem dárkového balíčku výherce v soutěžní odpovědi.

 

4.9 V případě, že se soutěže zúčastní méně účastníků, než kolik výher bylo vloženo do soutěže, pak je výlučně na rozhodnutí pořadatele, jakým způsobem naloží s nevyužitými výhrami. 

 

 1. Předání výher výhercům

5.1 Výherce je povinen do pěti (5) dnů od vyhlášení výsledků soutěže kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy na facebookové stránce organizátora a sdělit mu údaje potřebné pro zaslání/předání výhry (tj. zejména jméno, příjmení a adresu). Marným uplynutím lhůty stanovené v předcházející větě zanikne tomuto výherci nárok na výhru, ledaže pořadatel/organizátor rozhodne jinak. 

 

5.2 Výhra v soutěži bude organizátorem doporučeně zaslána na adresu v České republice, kterou mu výherce sdělí, a to nejpozději do jednoho (1) měsíce od vyhodnocení soutěže prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nedohodne-li se organizátor s výhercem jinak. Organizátor zasílá výhry na doručovací adresy pouze v rámci území České republiky. Organizátor ani pořadatel neodpovídají za nedoručení, prodlení, ztrátu ani poškození zaslané výhry. 

 

5.3 Pokud si výherce zaslanou výhru nepřevezme a zásilka se vrátí organizátorovi nebo z jakéhokoli důvodu bez zavinění organizátora nebude možno zaslanou výhru doručit výherci, propadá výhra pořadateli a je výlučně na rozhodnutí pořadatele, jakým způsobem s výhrou naloží. 

 1. Zpracování osobních údajů

6.1 Soutěžící bere na vědomí, že pořadatel bude jako správce zpracovávat v souladu s relevantními právními předpisy na ochranu osobních údajů osobní údaje soutěžícího, a to v rozsahu jeho identifikačních a kontaktních údajů. Tyto údaje jsou zpracovávány po dobu 30 dnů ode dne skončení doby konání soutěže a u výherců 2 měsíce od doby vyhodnocení soutěže. 

 

6.2 Osobní údaje budou zpracovávány na základě oprávněného zájmu správce za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a z důvodu prokázání souladu při kontrolách ze strany orgánů dozoru. 

 

6.3 Příjemcem osobních údajů poskytnutých výhercem mohou být v přímé souvislosti s touto soutěží kromě pořadatele i společnosti zajišťující odeslání a doručení výhry a další marketingové společnosti pověřené pořadatelem soutěže, s nimiž pořadatel uzavřel příslušné smlouvy o zpracování osobních údajů (dále jen „zpracovatel“). Takovým zpracovatelem je zejména organizátor. Příjemci provádí zpracování způsobem obvyklým pro zajišťování soutěží. 

 

6.4 Osobní údaje mohou být zpracovávány automatizovaně (v elektronické podobě). Rozhodnutí založené na automatizovaném zpracování nemá pro subjekt právní účinky ani se ho obdobným způsobem významně nedotýká. Osobní údaje nebudou předmětem profilování a nebudou pořadatelem předávány mimo Evropský hospodářský prostor. Prohlášení pořadatele o nepředání osobních údajů mimo Evropský hospodářský prostor se netýká zpracování, které provádí provozovatel sociální sítě Facebook. 

 

6.5 Poskytnutí a zpracování osobních údajů výherců je nezbytné pro vyhodnocení soutěže a předání výhry. Poskytnutí osobních údajů je tak povinné a v případě neposkytnutí požadovaných údajů nebude možné výherci předat výhru. 

 

6.6 Soutěžící má právo požadovat přístup ke svým osobním údajům, včetně práva obdržet jejich kopii, právo na opravu nebo vymazání svých osobních údajů (pokud to je s ohledem na účel zpracování možné), omezení jejich zpracování nebo právo vznést námitky proti zpracování (probíhá-li zpracování na základě oprávněného zájmu správce) a právo na přenositelnost údajů. Kterékoliv z těchto práv lze uplatnit u pořadatele na adrese info@drmax.cz, na infolince +420 516 770 100 (volání je zpoplatněno dle ceníku příslušného operátora) nebo dopisem zaslaným na adresu sídla pořadatele. 

 

6.7 Pořadatel jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, jehož lze kontaktovat e-mailem na adrese dpo@drmax.cznebo dopisem zaslaným na adresu sídla správce. V případě, že se soutěžící domnívá, že jsou porušována jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů, může podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz). 

 

 1. Závěrečná ustanovení

7.1 Pořadatel ani organizátor neodpovídají za žádné technické problémy při přenosu dat prostřednictvím sítě internet nebo jinými elektronickými prostředky, ani za dostupnost nebo funkčnost sítě Facebook či facebookových stránek. 

 

7.2 Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Práva a povinnosti vznikající v souvislosti se soutěží, která nejsou upravená v těchto pravidlech, se řídí právními předpisy České republiky. 

 

7.3 Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž zkrátit, prodloužit či úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to bez jakýchkoliv nároků soutěžících vůči pořadateli soutěže, a stejně tak případně nahradit jednotlivé výhry za výhry jiné obdobného typu a odpovídající hodnoty. Jakákoli změna v pravidlech soutěže, zrušení soutěže a nahrazení jednotlivých výher jinými bude učiněno písemně a zveřejněno na facebookové stránce. 

 

7.4 Vymáhání účasti v soutěži nebo vyplacení peněžitého plnění namísto věcných výher není možné a soutěžící není oprávněn se domáhat výměny věcných výher, výhry jakkoli reklamovat nebo uplatňovat práva z vadného plnění v souvislosti s převzatými výhrami. Pořadatel a organizátor rovněž neodpovídají za jakoukoli škodu, kterou soutěžící případně utrpí v souvislosti se svou účastí v soutěži nebo s užíváním získané výhry. 

 

7.5 Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků každým účastníkem. 

 

7.6 Soutěžící bude ze soutěže vždy vyloučen v případě, že pořadatel nebo organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného, nekalého nebo jiného jednání v rozporu s dobrými mravy nebo s těmito pravidly ze strany soutěžícího či jiné osoby, kterým dopomohla danému soutěžícímu k takovému jednání nebo se na něm podílela. Soutěžní odpověď nesmí obsahovat vulgární, hanlivé, pornografické či erotické prvky, nesmí být diskriminační, ani nesmí nikoho pohoršovat. Současně také nesmí poškozovat dobré jméno pořadatele, třetích osob či chráněná práva aj. 

 

7.7 Soutěžící nese odpovědnost za soutěžní odpověď či jiný obsah, který zveřejnil na facebookové stránce a odpovídá za veškerou újmu, kterou by případně vloženým obsahem způsobil třetím osobám. Soutěžící je povinen vkládat pod soutěžní zadání pouze takový obsah, k jehož vložení je plně oprávněn, jestliže takovému vložení nebrání žádná práva (práva duševního vlastnictví, osobnostní práva apod.) třetích osob, a dále takový obsah, který není v rozporu s příslušnými právními předpisy České republiky, a to především (avšak nikoliv výlučně) v oblasti regulace reklamy, autorských práv apod. 

 

7.8 Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži nebo výher soudní nebo jinou právní cestou je vyloučeno. V případě pochybností o dodržení pravidel soutěže, leží povinnost prokázat rozhodné skutečnosti na soutěžícím. 

 

7.9 Tato úplná pravidla jsou zveřejněna na facebookové stránce. V případě rozporu mezi textem zkrácených pravidel uvedených v kterémkoli propagačním materiálu prezentujícím tuto soutěž a těmito úplnými pravidly zveřejněnými na facebookové stránce, mají přednost tato úplná pravidla. 

 

7.10 Věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů souvisejících se soutěží je Česká obchodní inspekce, Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, internetové stránky: www.coi.cz

 

V Praze dne 6.12. 2021 

 

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.