Pro zdraví vašich mazlíčků

Jejich zdraví je stejně důležité

Nejsou to jenom zvířata. Jsou to členové rodiny, přátelé, parťáci, spřízněné duše. A jejich zdraví je důležité.
My v Dr.Max to víme.

S Kartou výhod Dr.Max dosáhnete na všechny výhody a odměny Dr.Max VET.

Pro vaše mazlíčky máme široký sortiment léčiv, zdravotních pomůcek a doplňků stravy, ale také výhodné ceny
a individuální nabídky přímo pro vaše zvíře. Navíc přinášíme odborné a ověřené informace a věnujeme se aktuálním tématům i dlouhodobému vzdělávání.

Staňte se s námi o chlup lepším páníčkem.

Dostupnost produktů

Vzdělávání

Výhodné ceny

Odměny za věrnost

Víme, že vy svého mazlíčka znáte jak své boty. Jenže někdy stačí úraz, klíště nebo nemoc a všechno je jinak.

V našich odborných článcích ale najdete odpovědi na celou řadu běžných i méně častých zdravotních komplikací, které mohou vaše zvíře potkat. Život s mazlíčkem naštěstí není jenom o zdraví, přidáváme i tipy&triky pro každého chovatele.

A jsme i na Facebooku, najdete nás jako Dr.Max VET.

Zánět močových cest u psa – příznaky a léčba

Stejně jako nás mohou i psy postihnout problémy dolních močových cest. Příznaky zánětu močových cest jsou velmi nepříjemné, bolestivé a v některých případech mohou být i nebezpečné. V tomto článku vám přiblížíme nejčastější příčiny, příznaky a léčbu.

Více...

Kočičí svrab – projevy, příčiny a léčba

Začala se vaše kočka škrábat v uších? Je podrážděná a nenechá se pohladit po hlavě? Co to je kočičí svrab, jak se liší ušní a tělní forma a jak nemocné kočce pomoci, vám prozradíme v našem článku.

Více...

Torze žaludku u psa – příčiny a léčba

Slyšeli jste někdy o torzi žaludku u psa? Pro přežití psa je zásadní odhalit torzi žaludku včas, a proto jsme pro vás připravili informace o tom, jak ji rozpoznat, léčit a především jak jí předcházet. Více si přečtěte v našem článku.

Více...

Máte někdy pocit, že váš čtyřnohý přítel má lepší jídelníček i důkladnější zdravotní péči než vy? Mezi chovateli určitě nejste sami.

Ale díky Dr.Max VET za vzornou péči o svého mazlíčka nemusíte utratit jmění.

Advantix pro psy do 4 kg spot-on 1x0,4 ml

Veterinární léčivý přípravek

Veterinární přípravek pro prevenci a léčbu napadnutí psů blechami, klíšťaty a komáry. Jednorázová aplikace chrání před dalším…

  • Akce - 17%

V našich krátkých edukačních videích najdete tipy a doporučení k výchově pejska, cvičení a péči o pejsky, které v exkluzivní spolupráci s Dr.Max VET připravuje profesionální psí trenérka Veronika Langmajerová. Zn.: S láskou ke psům.

  • Základní povely v komunikaci s pejskem

    Psí trenérka Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se ve videu ze série Tipy psí trenérky pro páníčky zabývá vysvětlením vzájemné komunikace pejska a člověka. Nejde jenom o povely, ale také o tón a melodii hlasu.

  • Štěňátko: první produkty do začátku

    Uvažujete o pořízení pejska? Co všechno ale musí být doma nachystané, než se nový psí člen rodiny nastěhuje? S Veronikou Langmajerovou z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se podíváme na základní příslušenství.

  • Pozitivní metody tréninku

    Proč je pozitivní trénink úspěšnější než negativní, jaké pomůcky se při pozitivním tréninku používají, na jakém principu je metoda pozitivního tréninku postavená a proč ji hravě zvládne každý páníček, to vám přiblíží Veronika Langmajerová, psí trenérka.