Pro zdraví vašich mazlíčků

Jejich zdraví je stejně důležité

Nejsou to jenom zvířata. Jsou to členové rodiny, přátelé, parťáci, spřízněné duše. A jejich zdraví je důležité.
My v Dr.Max to víme.

S Kartou výhod Dr.Max dosáhnete na všechny výhody a odměny Dr.Max VET.

Pro vaše mazlíčky máme široký sortiment léčiv, zdravotních pomůcek a doplňků stravy, ale také výhodné ceny
a individuální nabídky přímo pro vaše zvíře. Navíc přinášíme odborné a ověřené informace a věnujeme se aktuálním tématům i dlouhodobému vzdělávání.

Staňte se s námi o chlup lepším páníčkem.

Dostupnost produktů

Vzdělávání

Výhodné ceny

Odměny za věrnost

Víme, že vy svého mazlíčka znáte jak své boty. Jenže někdy stačí úraz, klíště nebo nemoc a všechno je jinak.

V našich odborných článcích ale najdete odpovědi na celou řadu běžných i méně častých zdravotních komplikací, které mohou vaše zvíře potkat. Život s mazlíčkem naštěstí není jenom o zdraví, přidáváme i tipy&triky pro každého chovatele.

A jsme i na Facebooku, najdete nás jako Dr.Max VET.

Pojištění domácího mazlíčka se může hodit

Náhlé onemocnění, úraz, ale i škody způsobené třetím osobám. Rádi bychom vás upozornili na možnost pojistit se pro případ takových událostí. Přečtěte si nový článek Dr.Max VET.

Více...

Alergie na kočky: příznaky, projevy a léčba

Příznaky alergie na kočky se u většiny lidí projeví velmi rychle, a to již v průběhu několika minut po kontaktu s kočkou. V našem článku vás seznámíme s projevy alergie na kočky, zda a jak se projevuje alergie u dětí a jaké mohou být formy léčby.

Více...

Onemocnění srdce u psa

Srdeční onemocnění se bohužel nevyhýbají ani našim psím kamarádům. V našem článku vás seznámíme s těmi nejčastějšími srdečními chorobami u psů, shrneme jejich příznaky a poradíme, co pro svého čtyřnohého parťáka můžete udělat, pokud onemocní.

Více...

Máte někdy pocit, že váš čtyřnohý přítel má lepší jídelníček i důkladnější zdravotní péči než vy? Mezi chovateli určitě nejste sami.

Ale díky Dr.Max VET za vzornou péči o svého mazlíčka nemusíte utratit jmění.

V našich krátkých edukačních videích najdete tipy a doporučení k výchově pejska, cvičení a péči o pejsky, které v exkluzivní spolupráci s Dr.Max VET připravuje profesionální psí trenérka Veronika Langmajerová. Zn.: S láskou ke psům.

  • Základní povely v komunikaci s pejskem

    Psí trenérka Veronika Langmajerová z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se ve videu ze série Tipy psí trenérky pro páníčky zabývá vysvětlením vzájemné komunikace pejska a člověka. Nejde jenom o povely, ale také o tón a melodii hlasu.

  • Štěňátko: první produkty do začátku

    Uvažujete o pořízení pejska? Co všechno ale musí být doma nachystané, než se nový psí člen rodiny nastěhuje? S Veronikou Langmajerovou z plzeňského „jiného cvičáku“ Tuten Pesplac se podíváme na základní příslušenství.

  • Pozitivní metody tréninku

    Proč je pozitivní trénink úspěšnější než negativní, jaké pomůcky se při pozitivním tréninku používají, na jakém principu je metoda pozitivního tréninku postavená a proč ji hravě zvládne každý páníček, to vám přiblíží Veronika Langmajerová, psí trenérka.