Co je Šťastná tlapka?

Do našich lékáren Dr.Max chodí pečliví a zodpovědní páníčci. Jenže ne všechna zvířátka mají štěstí na takové lidi. Opuštěná, raněná, nemocná nebo stará zvířata mají často poslední naději v útulcích. Lidé z útulků jsou pro nás opravdoví hrdinové. Jejich superschopností je láska ke zvířatům a tu máme společnou. Proto naše Šťastná tlapka Dr.Max pomáhá útulkům. Z celého srdce.

Jak funguje Šťastná tlapka?

Komunita našich fanoušků na facebookové stránce Dr.Max VET nám každé tři měsíce pomáhá nominovat 3 útulky a posléze hlasováním zvolit, jakou výši finančního daru jednotlivé útulky obdrží. Útulek s nejvíce hlasy dostane 20 000 Kč, útulek na 2. místě 5 000 Kč a útulek s nejméně hlasy získává 2 000 Kč.

Nominace

Výběr tří útulků

Hlasování

Vyhlášení

Vítěz za listopad 2020

Zamezit utrpení zvířat je hlavním cílem spolku Opuštěné kočičí tlapky z Brna. Jeho vedoucí Anežka se nejenom snaží zachránit opuštěné a nemocné kočky, ale také organizuje celou řadu dalších možností a forem, jak zvířatům pomoct. Od finančních darů, přes nákup granulí on-line, až po nejcennější dar, který může zvíře dostat, nový domov a spoustu lásky. Sama říká, mít kočku vás vyvede z omylu, že jejich přízeň je falešná.

Děkujeme Vám všem. Děkujeme fanouškům naší facebookové stránky Dr.Max VET, kteří nám pomáhají hledat skutečné hrdiny. Děkujeme, že s námi pomáháte dělat svět o chlup lepší.