Co je Šťastná tlapka?

Do našich lékáren Dr.Max chodí pečliví a zodpovědní páníčci. Jenže ne všechna zvířátka mají štěstí na takové lidi. Opuštěná, raněná, nemocná nebo stará zvířata mají často poslední naději v útulcích. Lidé z útulků jsou pro nás opravdoví hrdinové. Jejich superschopností je láska ke zvířatům a tu máme společnou. Proto naše Šťastná tlapka Dr.Max pomáhá útulkům. Z celého srdce.

Jak funguje Šťastná tlapka?

Komunita našich fanoušků na facebookové stránce Dr.Max VET nám pomáhá nominovat a posléze hlasováním zvolit vítězný útulek, který od nás dostane finanční dar ve výši 20 000 Kč. Šťastná tlapka pomáhá každý měsíc.

Nominace

Výběr tří útulků

Hlasování

Vyhlášení

Vítěz za září

Útulek pro opuštěné kočičky původem z plzeňských Litic už má první depozit i v Praze a plánuje rozšíření své působnosti i do Pardubic. Velkou devizou útulku Fousky je důkladná veterinární péče o každou kočičku a také umístění v domácím prostředí. Jak říká zakladatelka spolku paní Libuše Pelikánová, kočičky je hlavně potřeba mazlit a mazlit.

Děkujeme Vám všem. Děkujeme fanouškům naší facebookové stránky Dr.Max VET, kteří nám pomáhají hledat skutečné hrdiny. Děkujeme, že s námi pomáháte dělat svět o chlup lepší.