Co je Šťastná tlapka?

Do našich lékáren Dr.Max chodí pečliví a zodpovědní páníčci. Jenže ne všechna zvířátka mají štěstí na takové lidi. Opuštěná, raněná, nemocná nebo stará zvířata mají často poslední naději v útulcích. Lidé z útulků jsou pro nás opravdoví hrdinové. Jejich superschopností je láska ke zvířatům a tu máme společnou. Proto naše Šťastná tlapka Dr.Max pomáhá útulkům. Z celého srdce.

Jak funguje Šťastná tlapka?

Komunita našich fanoušků na facebookové stránce Dr.Max VET nám pomáhá nominovat a posléze hlasováním zvolit vítězný útulek, který od nás dostane finanční dar ve výši 20 000 Kč. Šťastná tlapka pomáhá každý měsíc.

Nominace

Výběr tří útulků

Hlasování

Vyhlášení

Vítěz za listopad 2020

Zamezit utrpení zvířat je hlavním cílem spolku Opuštěné kočičí tlapky z Brna. Jeho vedoucí Anežka se nejenom snaží zachránit opuštěné a nemocné kočky, ale také organizuje celou řadu dalších možností a forem, jak zvířatům pomoct. Od finančních darů, přes nákup granulí on-line, až po nejcennější dar, který může zvíře dostat, nový domov a spoustu lásky. Sama říká, mít kočku vás vyvede z omylu, že jejich přízeň je falešná.

Děkujeme Vám všem. Děkujeme fanouškům naší facebookové stránky Dr.Max VET, kteří nám pomáhají hledat skutečné hrdiny. Děkujeme, že s námi pomáháte dělat svět o chlup lepší.